Aktualności

Ten mecz jest już historią

Data dodania: 2018-03-04 19:42:02

– Na wyjazdach chcemy się prezentować równie dobrze, jak przed własną publicznością. Tylko wtedy możemy myśleć o zrealizowaniu naszego celu – mówił po zwycięstwie z Drutex-Bytovią trener Ruchu, Chouan Ramon Rotsa.

– Pierwszy raz spotkałem się z tak długą przerwą w rozgrywkach. Nie jest łatwo zaplanować na tak długi czas cały okres przygotowawczy. Klub zorganizował nam świetne warunki do pracy. Wierzę, że to, co wypracowaliśmy, będzie realizowane w kolejnych spotkaniach. Nowi zawodnicy pokazali, że łatwo i szybko wkomponowali się w zespół – zaznaczył Chouan Ramon Rotsa.

– Odchodząc nieco od meczu, tak dużego „ciśnienia” jakie mamy, nie ma żadna inna drużyna w lidze. Chłopcy pokazali jednak, że dobrze dają sobie z tym radę. W tygodniu spotkały nas dwie przykre sytuacje. Życie czasem jest ciężkie, niesprawiedliwe, ale takie momenty często dają jeszcze więcej energii i samozaparcia – podkreślił szkoleniowiec „Niebieskich”.

– Wraz z upływem czasu prezentowaliśmy się coraz lepiej na boisku. Oprócz dwóch zdobytych bramek stworzyliśmy sobie jeszcze kilka innych okazji po dobrej wymianie podań, dobrze graliśmy bez piłki, dobrze wychodziliśmy na pozycje. Dzisiejszy mecz jest już historią. Od jutra będziemy się przygotowywać do spotkania ze Stomilem Olsztyn. Na wyjazdach chcemy się prezentować równie dobrze, jak przed własną publicznością. Tylko wtedy możemy myśleć o zrealizowaniu naszego celu – zakończył Chouan Ramon Rotsa.

W dużo gorszym humorze był po końcowym gwizdku trener Drutex-Bytovii, Adrian Stawski. – Myślę, że ta szybko zdobyta przez Ruch bramka ustawiła trochę to spotkanie. Uważam, że Przybecki był na przynajmniej pięciometrowym spalonym. Nie wiem dlaczego sędzia tego nie zauważył, ja stałem akurat w linii. Później mieliśmy czas na reakcję, niestety nie udało się, a dostaliśmy jeszcze drugą bramkę. Ruch mógł grać to, co najlepiej potrafi, czyli z kontry. Nie podnieśliśmy się i nie stworzyliśmy na tyle okazji, by ten mecz przynajmniej zremisować – powiedział szkoleniowiec gości.

 

Tomasz Ferens

 

 

 

 

 

źródło: własne; foto: PressFocus
Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
 • LWJS: Ruch - Gwarek Zabrze
  Godzina: 10:00
 • CLJ U'17: Ruch - Stadion Śląski
  Godzina: 12:00
2
 • 34. kolejka Nice 1 Ligi: Wigry Suwałki - Ruch
  Godzina: 12:45
3
45678
 • CLJ U'17: Śląsk Wrocław - Ruch
  Godzina: 12:00
 • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
  Godzina: 11:00
9
10
111213
 • Początek przygotowań do nowego sezonu
  Godzina: 15:00
14
15
 • Baraż o CLJ: Hetman Białystok - Ruch
  Godzina: 15:00
16
17
1819
 • Baraż o CLJ: Ruch - Hetman Białystok
  Godzina: 17:00
20
21222324
 • Baraż o CLJ: Bałtyk Koszalin - Ruch
  Godzina: 17:00
25
262728
 • Baraż o CLJ: Ruch - Bałtyk Koszaliin
  Godzina: 17:00
29
30 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni