Aktualności

Z kibicami o Ruchu

Data dodania: 2018-07-20 12:15:26

Wczoraj, 19 lipca odbyło się spotkanie prezesa Ruchu Chorzów S.A., Jana Chrapka z przedstawicielami największych grup kibicowskich Ruchu. Była to pierwsza po nominacji, rozmowa prezesa z kibicami, a poświęcona była w dużej części zakończonym przygotowaniom i planom na rozpoczynający się sezon.

Prezes Chrapek przedstawił zasady jakie obowiązywały przy budowie drużyny na rozpoczynający się sezon. Mówił o konieczności oszczędnego gospodarowania w związku z ograniczonym budżetem drugoligowego klubu. Mimo przyglądania się każdej wydawanej złotówce udało się, jak oceniał, zbudować solidną drużynę, opartą na młodych, perspektywicznych zawodnikach, których wzmocnili piłkarze posiadający duże, także ekstraklasowe doświadczenie. Zdaniem prezesa proces budowy drużyny nie został jeszcze zakończony. - Cały czas poszukujemy doświadczonych piłkarzy, którzy będą dla naszej młodzieży wzorem i przykładem na boisku, a jednocześnie będą też odpowiedzialni za atmosferę w szatni - mówił prezes Chrapek. - Z tego co wiem atmosfera w szatni jest dobra ale wiemy też, że nic bardziej nie wzmacnia morale niż zwycięstwa. Piłkarze i trenerzy tego oczywiście nie powiedzą ale naszym sportowym i biznesowym celem na ten sezon jest powrót do I ligi.
Dużo czasu poświęcono też na rozmowy o możliwościach współpracy pomiędzy kibicami a klubem, zachęcaniu dzieci do przychodzenia na stadion ale też ogólnie o budowaniu frekwencji i wspólnych akcjach marketingowych.
Prezes Chrapek doceniał rolę kibiców Ruchu w budowie atmosfery widowisk piłkarskich i przyznał, że bardzo liczy, iż drużyna zarówno podczas meczów w Chorzowie jak i podczas spotkań wyjazdowych będzie mogła liczyć na głośny, sportowy doping i wsparcie z trybun. 

Sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
 • 3. kolejka II ligi: Ruch - Skra Częstochowa
  Godzina: 18:00
4
5
678910
 • 4. kolejka II ligi: Górnik Łęczna - Ruch
  Godzina: 20:00
11
12
13141516
 • 5. kolejka II ligi: Ruch - GKS Bełchatów
  Godzina: 19:20
17
1819
2021
 • 6. kolejka II ligi: Olimpia Grudziądz - Ruch
  Godzina: 18:00
 • Urodziny Mateusza Bogusza
22
232425
 • 7. kolejka II ligi: Ruch - Olimpia Elbląg
  Godzina: 18:00
26
2728293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni