Aktualności

Punkty dzięki determinacji

Data dodania: 2018-08-26 20:41:18

– Dopisujemy 3 punkty i mamy przed sobą kolejny tydzień spokojnej pracy. Musimy pracować nad wieloma elementami – mówił trener Dariusz Fornalak po zwycięstwie z Olimpią Elbląg.

– Był to bardzo trudny mecz. Bardzo ważne trzy punkty zdobyte dzięki dużej determinacji, szczególnie w drugiej połowie. Nie wyglądaliśmy dzisiaj najlepiej fizycznie, stąd może ta pierwsza połowa była taka nijaka w naszym wykonaniu. Zawodnicy bali się podejmować decyzje, bali się czy wytrzymają to spotkanie do końca. Tak to odbieram z boku. Po przerwie było więcej agresywności, to przyniosło efekt. Dopisujemy 3 punkty i mamy kolejny tydzień spokojnej pracy, bo musimy pracować nad wieloma elementami. W wielu elementach zachowujemy się źle, naiwnie, głupio i musimy cały czas te rzeczy doskonalić – mówił szkoleniowiec Ruchu, Dariusz Fornalak.


Adam Boros
, trener Olimpii:

– Myślę, że przegrywając mecz w 90. minucie nikt nie potrafi tak szybko sobie z tym poradzić. Patrząc na przebieg, było to spotkanie wyrównane. W zasadzie bez stuprocentowych sytuacji i wydawało się, że zawody zakończą się bezbramkowym remisem. Gospodarze mieli kilka okazji po strzałach z dalszej odległości. My mieliśmy kilka momentów, kiedy powinniśmy inaczej skończyć wyjście z szybkim atakiem. Sprawiedliwości nie ma co tutaj szukać, nie ma co mówić, że remis byłby tu sprawiedliwy. Ja osobiście chciałbym, żeby sędziowie nam takie karne dyktowali, których chyba nikt się nie spodziewał, łącznie z gospodarzami. Każdy będzie miał swoją ocenę tej sytuacji, ja uważam, że w 90. minucie takiego karnego się nie gwiżdże.

 

 

 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni