Aktualności

Turniej Gerarda Cieślika: I dzień – wyniki i tabele

Data dodania: 2018-09-14 11:06:43

Za nami pierwszy dzień Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika. Przy Cichej i na Kresach rozegrano aż 48 spotkań fazy grupowej.

Poniżej prezentujemy wyniki dzisiejszych oraz końcowe tabele grup. Jutro wszystkie drużyny przystapią do fazy pucharowej.


Grupa A (Cicha 6, boisko nr 1)

Cracovia – MUKP Dąbrowa Górnicza 4:0
Podhale Nowy Targ – Akademia Piłkarska Sanok 1:3
Cracovia – Podhale 1:2
MUKP – AP Sanok 4:0
Cracovia – AP Sanok 6:1
MUKP – Podhale 0:1

 

 

PKT

BR

1

Podhale Nowy Targ

6

4-4

2

Cracovia

6

11-3

3

MUKP Dąbrowa Górnicza

3

4-5

4

AP Sanok

3

4-11


Grupa B (Cicha 6, bosko nr 2)

Wisła Kraków – UKS Ruch Chorzów 8:0
Odra Opole – Odra Centrum Wodzisław 0:0
Wisła – Odra Opole 4:1
UKS Ruch – Odra Centrum 1:5
Wisła – Odra Centrum 4:0
UKS Ruch – Odra Opole 0:10

 

 

PKT

BR

1

Wisła Kraków

9

16-1

2

Odra Opole

4

11-4

3

Odra Centrum Wodzisław

4

5-5

4

UKS Ruch Chorzów

0

1-23


Grupa C (Cicha 6, boisko nr 3)

Zagłębie Lubin – Akademia Piłkarska Ostrzeszów 8:0
Ruch Chorzów – Juventus Academy Piekary Śląskie 0:3
Zagłębie – Ruch 4:0
AP Ostrzeszów – Juventus 0:2
Zagłębie – Juventus 6:1
AP Ostrzeszów – Ruch 2:1

 

 

PKT

BR

1

Zagłębie Lubin

9

18-1

2

Juventus Academy Piekary

6

6-6

3

AP Ostrzeszów

3

2-11

4

Ruch Chorzów

0

1-9


Grupa D (Kresy)

Piast Gliwice – Ruch Chorzów 2007 6:0
GKS Tychy – MUKS Halny Kamienica 2:0
Piast – Tychy 3:0
Ruch 2007 – Halny 1:3
Piast – Halny 2:1
Ruch 2007 – Tychy 0:5

 

 

PKT

BR

1

Piast Gliwice

9

11-1

2

GKS Tychy

6

7-3

3

MUKS Halny Kamienica

3

4-5

4

Ruch Chorzów 2007

0

1-14


Grupa E (Cicha 6, boisko nr 1)

Śląsk Wrocław – Stadion Śląski Chorzów 4:0
Pogoń Szczecin – Be a Star Agape Team Warszawa 2:0
Śląsk – Pogoń 2:2
Stadion Śląski – Agape Team 1:0
Śląsk – Agape Team 10:0
Stadion Śląski – Pogoń 1:2

 

 

PKT

BR

1

Śląsk Wrocław

7

16-2

2

Pogoń Szczecin

7

6-3

3

Stadion Śląski Chorzów

3

2-6

4

Agape Team Warszawa

0

0-13


Grupa F (Cicha 6, boisko nr 2)

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 1:0
GKS Katowice – Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice 1:0
Górnik – GKS Katowice 0:3
Rekord – AP Mam Talent 1:2
Górnik – AP Mam Talent 0:0
Rekord – GKS Katowice 0:3

 

 

PKT

BR

1

GKS Katowice

9

7-0

2

AP Mam Talent Krzeszowice

4

2-2

3

Górnik Zabrze

4

1-3

4

Rekord Bielsko-Biała

0

1-6


Grupa G (Cicha 6, boisko 3)

Korona Kielce – Polonia Bytom 0:0
Skra Częstochowa – Parasol Wrocław 0:1
Korona – Skra 2:0
Polonia – Parasol 0:1
Korona – Parasol 0:2
Polonia - Skra 0:2

 

 

PKT

BR

1

Parasol Wrocław

9

4-0

2

Korona Kielce

4

2-2

3

Skra Częstochowa

3

2-3

4

Polonia Bytom

1

0-3


Grupa H (Kresy)

Garbarnia Kraków – Ajaks Częstochowa 1:0
Zagłębie Sosnowiec – Fablok Chrzanów 0:2
Garbarnia – Zagłębie 2:2
Ajaks – Fablok 0:5
Garbarnia – Fablok 1:3
Ajaks – Zagłębie 1:3

 

 

PKT

BR

1

Fablok Chrzanów

9

10-1

2

Zagłębie Sosnowiec

4

5-5

3

Garbarnia Kraków

4

4-5

4

Ajaks Częstochowa

0

1-9


 

źródło: własne
Wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • 8. kolejka II ligi: Rozwój Katowice - Ruch
    Godzina: 18:00
  • CLJ U'17: Ruch - Śląsk Wrocław
    Godzina: 13:00
1
  • CLJ U'18: Ruch - Arka Gdynia
    Godzina: 12:00
2
34567
8
9
10
  • 9. kolejka II ligi: Ruch - Znicz Pruszków
    Godzina: 19:20
11
121314
  • Urodziny Kamila Lecha
  • 10. kolejka II ligi: Stal Stalowa Wola - Ruch
    Godzina: 16:00
  • CLJ U'17: Chrobry Głogów - Ruch
    Godzina: 12:00
15
  • CLJ U'18: Ruch - Zagłębie Lubin
    Godzina: 12:00
16
17181920
  • 11. kolejka II ligi: Ruch - Gryf Wejherowo
    Godzina: 19:20
21
  • CLJ U'18: Jagiellonia Białystok - Ruch
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 12:00
22
23
24
  • Urodziny Bartłomieja Wdowika
  • 1/32 finału Pucharu Polski: Ruch - Odra Opole
    Godzina: 19:20
25
26272829
  • 12. kolejka II ligi: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 16:00
  • CLJ U'18: Ruch - Elana Toruń
    Godzina: 12:00
  • CLJ U'17: Stadion Śląski - Ruch
    Godzina: 13:00
30
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni