Aktualności

Za nami IX spotkanie z kibicami w Mikołowie

Data dodania: 2018-12-03 23:21:09

W Miejskim Domu Kultury w Mikołowie fani Ruchu już po raz dziewiąty spotkali się z piłkarzami „Niebieskich”. W tym roku wśród zaproszonych gości znalazł się także trener Marek Wleciałowski. Podczas imprezy zbierano pieniądze na leczenie małego Szymka.

Tak jak w poprzednich latach, kibice z Fan Clubu z Mikołowa stanęli na wysokości zadania przy organizacji imprezy. Już od godziny 17:00 na najmłodszych sympatyków Ruchu czekały liczne gry i zabawy z nagrodami. Dzieciaki mogły m.in. zagrać w piłkarzyki, rzutki, zmierzyć w różnego rodzaju konkurencjach, czy wykazać się zdolnościami artystycznymi. Obecny był Niebieski Mikołaj, który wraz z Elfem rozdawał dzieciom prezenty. Zgromadzeni w MDK mogli zobaczyć pokaz tańca breakdance. Przeprowadzono również tradycyjny konkurs wiedzy o czternastokrotnym Mistrzu Polski oraz loterię fantową. Nad wszystkim czuwali nie tylko organizatorzy z FC Mikołów, ale także Niebieski Adler i prowadzący imprezę Szymon Michałek.

W kulminacyjnym punkcie programu, przy dobrze wszystkim znanym utworze Bułka „Zagrejcie jak kiedyś”, na scenie pojawili się piłkarze – Piotr Giel, Jakub Kowalski, Dominik Małkowski i Tomasz Podgórski, trener Marek Wleciałowski oraz były gracz i szkoleniowiec Ruchu Marcin Molek. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji filmu przedstawiającego działalność Fan Clubu z Mikołowa. Później przyszła pora na kilka pytań do gości oraz liczne licytacje gadżetów, z których zysk traf na leczenie małego Szymka, syna jednego z kibiców „Niebieskich”. Pod młotek trafiły między innymi piłka z podpisami drużyny, książki, szaliki, lustro w kształcie „eRki”, koszulka meczowa Ruchu, piłka z podpisami wicemistrzów Polski z 2012 r., koszulka AC Milan Przemysława Bargiela, trykot Chievo Verona od Mariusza Stępińskiego, a także herb Ruchu wykonany ze stali nierdzewnej, a nawet udział w sesji zdjęciowej z drużyną.  

Imprezę zwieńczył przygotowany przez gospodarzy efektowny pokaz pirotechniczny na mikołowskim rynku, a później „Niebiescy” długo rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

Kibicom z Mikołowa dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy kolejnej udanej imprezy. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok.

 

 

źródło: własne; foto: Marcin Bulanda/PressFocus
Luty
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
45678
 • Sparing: GKS Tychy - Ruch
  Godzina: 11:00
9
10
 • Zgrupowanie w Uniejowie
11
 • Zgrupowanie w Uniejowie
12
 • Zgrupowanie w Uniejowie
 • Sparing: Ruch - Polonia Warszawa
  Godzina: 17:00
13
 • Zgrupowanie w Uniejowie
14
 • Zgrupowanie w Uniejowie
15
 • Zgrupowanie w Uniejowie
 • Sparing: Ruch - Pelikan Łowicz
  Godzina: 11:00
16
17
1819202122
 • Sparing: Ruch - Górnik Polkowice
  Godzina: 12:00
23
24
2526
 • Urodziny Michała Walskiego
27
28 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni