Aktualności

Jest co robić

Data dodania: 2018-12-08 13:49:24

– Najbliższy czas jest dla mnie bardzo cenny, ze względu na gruntowną analizę i bardzo konkretne nazwanie potrzeb zespołu. Pierwsze sugestie już przekazałem do klubu – mówił po sparingu ze Stalą Brzeg trener Marek Wleciałowski.

– Oba zespoły grały w piłkę, stworzyły sporo sytuacji. Myślę, że ludzie, którzy przyszli mimo chłodnego dnia, nie nudzili się i zobaczyli trochę dobrej piłki – krótko skomentowal mecz trener „Niebieskich”.

W sparingu ze Stalą sztab szkoleniowy przyglądał się kilku zawodnikom kandydującym do gry w Ruchu. – Będziemy szczegółowo analizować i zastanowimy się czy byliby wzmocnieniem, czy są na poziomie tych, których już mamy. Decyzję podejmiemy w najbliższych dniach. Nie chodzi o to, by sklasyfikować ich jednoznacznie,  na podstawie kilkudziesięciu minut gry i dwóch-trzech treningów, ale pod kątem ewentualnego zaproszenia ich na okres przygotowawczy. Wtedy można podjąć bardziej wiążące decyzje – wyjaśnił Marek Wleciałowski.

Jak w każdym okienku transferowym w zespole dojdzie do zmian kadrowych. Przy Cichej poszukują już wzmocnień. – Wiemy, że zespół swoje określone trudności miał i w dalszym ciągu nie jest ich pozbawiony. Mam teraz okazję dotknąć tego na co dzień w treningu i poprzez spotkania, w których już prowadziłem drużynę, zebrałem wiele informacji. Jest co robić, przyjmuję to i chcemy podnieść zespół na wyższy poziom – podkreślił trener Ruchu. – Pierwsze sugestie co do zmian już przekazałem. Teraz ten najbliższy czas jest dla mnie bardzo cenny, ze względu na gruntowną analizę i bardzo konkretne nazwanie potrzeb zespołu, mam na myśli oczywiście kwestie kadrowe. Dla zdrowia każdego organizmu rotacja jest potrzebna. Liczymy, że jeśli nasza kadra się zmieni, to trafią do niej zawodnicy, którzy wniosą jakość i ewidentnie będą ciągnęli drużynę w górę – dodał Marek Wleciałowski.

 

źródło: własne; foto: PressFocus
Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni