Chyba odjęło im rozum

Data dodania: 2019-03-10 19:39:17

Ruch Chorzów U’18 przegrał z GKS Bełchatów 2:3, choć do 73 minuty gry Niebiescy prowadzili 2:0. Katastrofa nastąpiła w ostatnich 5 minutach kiedy to goście strzelili dwa gole i pozbawili nas zdobyczy punktowej.

Po meczu trener Irenusz Psykała powiedział: - Przegraliśmy wygrany mecz. Przeciwnik był przez pierwsze dwadzieścia minut bez argumentów. Próbował nas zaatakować zaraz na początku, ale nic z tego nie wynikało. To my mieliśmy inicjatywę. W drugiej połowie chyba odjęło nam rozum. Prezentowaliśmy się chaotycznie, a to odpowiadało GKS-owi, który bazował na odbiorze, długim podaniu i zamieszaniu w polu karnym.
Następny mecz juniorzy U’18 rozegrają 17.03, godz. 12.00. Niebiescy podejmą Legia Warszawa.

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2:3 (2:0)
1:0 - Iwanek, 19 min.
2:0 - Wdowik , 22 min.
2:1 - 73 min. (karny)