Aktualności

Legendia Partnerem Ruchu

Data dodania: 2019-03-25 13:25:17

Do grona Partnerów Ruchu dołączyła chorzowska Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Umowa została podpisana do końca obecnego sezonu.

Legendia jest częścią słowackiej spółki Tatry Mountain Resorts, właściciela m.in. Tatralandii czy Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Legendia to najstarszy i największy tematyczny park rozrywki w Polsce. Na 26 hektarach można znaleźć ponad 40 atrakcji, 5 stref tematycznych, a także ponad 800 gatunków roślin!

W ramach rozpoczętej współpracy Legendia przekazała vouchery dla „Niebieskich” bajtli z sektora rodzinnego. Ponadto reklama naszego Partnera będzie widoczna na stadionie przy Cichej oraz na oficjalnej stronie internetowej Klubu.

– Mam nadzieję, że zawarte porozumienie o współpracy to dopiero początek. Pomimo poziomu rozgrywkowego, na jakim klub obecnie występuje, dostrzegamy jego ogromny potencjał marketingowy, a już zwłaszcza potencjał sektora rodzinnego, który robi wrażenie w całym kraju. Mocno wierzę, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści – mówi Paweł Cebula, dyrektor Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

– Bardzo nas cieszy rozpoczęcie współpracy z Legendią, zwłaszcza, że jej beneficjentami będą przede wszystkim „Niebieskie” bajte, które od lat wypełniają nasz sektor rodzinny i stanowią wzór pozytywnego dopingu, pełnego zaangażowania i pasji. Ruch i Legendię wiele łączy – to dwie wielkie śląskie marki z bogatymi tradycjami działające na terenie tego samego miasta. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać i przynosić kolejne korzyści dla kibiców i Klubu – mówił prezes Ruchu Jan Chrapek.  

Pierwsze efekty współpracy były widoczne już podczas meczu z Rozwojem. Do bajtli z sektora rodzinnego trafiły pierwsze vouchery do Legendii.

źródło: własne
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni