Aktualności

Najpierw budowa zespołu [WIDEO]

Data dodania: 2019-06-24 12:29:01

Po pierwszym treningu okresu przygotowawczego trener Łukasz Bereta spotkał się z dziennikarzami.

O STARCIE PRZYGOTOWAŃ

Na pierwszych zajęciach wszystko przebiegło płynnie, zgodnie z planem. Myślę, że jeżeli chłopcy będą tak pracować, jak dziś na treningu, to będzie dobrze. To spora przyjemność trenować zawodników o takim poziomie. Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądało w kolejnych dniach. Jestem młody, ambitny, dlatego na pewno dam z siebie wszystko. Piłkarze i kibice ocenią tę pracę w trakcie. Przed nami 6 tygodni okresu przygotowawczego. Myślę, że dobrze przygotujemy się do rozgrywek.


O III LIDZE

Ruch po raz pierwszy raz będzie grać na tym poziomie rozgrywkowym, a oczekiwania – zwłaszcza wśród kibiców – są dużo, dużo większe. Presja będzie spora. Na ten pierwszy sezon umówiliśmy się, że skupimy się na budowaniu zespołu, stworzeniu jak najlepszego składu pod względem indywidualnym i będziemy przygotowywać się do kolejnych rozgrywek, w których celem będzie awans.


O NOWYCH ZAWODNIKACH

Dzisiaj testowaliśmy dwóch zawodników. W najbliższych dniach zapewne w naszych szeregach będzie wiele nowych twarzy, to się będzie zmieniać. Zaprosimy kilku zawodników, którzy wyróżniali się w czwartej lidze. Może zagrają między sobą jakiś mecz. Tych, którzy się sprawdzą, zaprosimy na trening z drużyną.


O TEST-MECZU

Chcieliśmy spróbować czegoś innego. Mamy bardzo dużo chętnych zawodników, zgłosiło się ich ponad 600. Przeanalizujemy te zgłoszenia i wybierzemy z tego 22-24 zawodników, którzy zagrają między sobą. Później 3-4 najlepszych zaprosimy na trening.  


O EWENTUALNYCH ROZSTANIACH

Ten tydzień będzie taki przejściowy. Będziemy prowadzić z zawodnikami rozmowy. Mamy listę tych, których chcemy zatrzymać. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Myślę, że w przyszły poniedziałek temat zawodników z dotychczasowej kadry będzie zamknięty i wszystko będzie wyjaśnione.

 

 

 

źródło: własne; foto: Rafał Rusek/PressFocus
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni