Aktualności

Bardzo nam zależy na tym Klubie [WIDEO]

Data dodania: 2019-08-07 21:16:14

– Przyjechaliśmy tutaj tworzyć zespół, tworzyć ten kolektyw razem z kibicami – podkreślał po meczu ze Skrą Tomasz Foszmańczyk.

– Wiedzieliśmy, że swoją mobilizacją, tym, że jesteśmy drużyną, jesteśmy w stanie pokazać jak bardzo nam zależy na tym klubie i na tych rozgrywkach Pucharu Polski. Przyjechaliśmy tutaj tworzyć zespół, tworzyć ten kolektyw razem z kibicami, mamy nadzieję, że ten wynik będzie dobrym prognostykiem na przyszłość.

– Początek był dla nas niefortunny, z drugiej strony myślę, że potrzebowaliśmy kilku minut, żeby zaadaptować się do warunków jakie tutaj panują. Na pewno jest tutaj inaczej niż na innych boiskach, ale myślę, że od razu staraliśmy się grać to, co chcemy, to, co ćwiczymy na treningach i w końcu przyszły te dwie strzelone bramki. Po pierwszym golu powiedzieliśmy sobie, że musimy ich teraz nacisnąć, bo mamy dużą przewagę i musimy kilka minut jeszcze zaatakować, bo chcieliśmy to rozstrzygnąć w regulaminowym czasie.

– Podczas meczów nie skupiamy się na tym co było, ale przygotowuje się gorzej, nie jesteśmy w stanie się optymalnie przygotować, ale podczas meczów gramy jakby tego nie było. Będziemy grali jak najlepiej, wiadomo w pewnym momencie meczu może zabraknąć nam tych kilku jednostek treningowych, ale będziemy grali tak, żeby tego po prostu nie było widać. Pokazaliśmy, że wszystkie problemy rzucamy w dal i chcieliśmy pokazać innym, że jesteśmy drużyną. Świetnie pokazali to chłopcy, którzy weszli, dali świetne zmiany. Marcin Kowalski zrobił karnego, a „Nowaczek” z Iwankiem świetne wejścia. Cieszę się z tego, że wszyscy idziemy w jednym kierunku.

– Ten wynik mógł być w każdą stronę inny, dzisiaj się cieszymy, to nas na pewno zbuduje na przyszłość, ale wracamy do pracy, mamy swoje problemy i zaległości do nadrobienia i na pewno będziemy tak na to przede wszystkim patrzeć. Za półtorej tygodnia dla nas startuje liga, oczywiście Puchar Polski będziemy traktowali poważnie, ale robimy wszystko żeby jak najlepiej wypaść w lidze i wygrać jak najwięcej meczów.

 

 

 

 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
2
  • Urodziny Mateusza Lechowicza
3
45678
9101112131415
16171819202122
232425262728
  • Urodziny Michała Mokrzyckiego
29
  • Urodziny Tomasza Podgórskiego
30
31 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni