Aktualności

Po remisie, jak po zwycięstwie

Data dodania: 2019-11-23 15:34:16

– Jesteśmy w dobrej formie, ale myślę, że odpoczynek się przyda – przyznał po meczu z Pniówkiem kapitan „Niebieskich” Tomasz Foszmańczyk.

– Trzeba przyjąć ten remis z pokorą. Z jednej strony mogliśmy wygrać, ale Tomek zagrał dziś super mecz i wybronił kilka sytuacji. Źle weszliśmy w ten mecz, później było zdecydowanie lepiej, ale na tym trudnym terenie trzeba cieszyć się z tego punktu. Nie jesteśmy takimi krezusami, żeby wygrywać wszystko tydzień w tydzień. Nawet śmialiśmy się w szatni, że jeżeli będzie remis, to i tak trzy punkty w tym tygodniu zdobędziemy i tak się stało.

– Cieszymy się, że będziemy mogli teraz odpocząć, bo nałożyło nam się w tej rundzie wiele meczów, zawirowań. Myślę, że jesteśmy w niezłej formie, ale ten odpoczynek się przyda i będziemy walczyć wiosną o to, żeby wygrywać w każdym meczu, a czy to da jakiś upragniony sukces? Zobaczymy.  Na tę chwilę cieszymy się, że wywalczyliśmy tyle punktów, wyszliśmy z dołka i możemy patrzeć spokojnie w przyszłość.

– Dziękujemy byłym zawodnikom, Pawłowi Mandryszowi, Robertowi Obstowi, Wojtkowi Kędziorze, że w ostatniej chwili podpisali ugody i dzięki temu odzyskaliśmy dwa punkty. Choć już tu nie grają, widać, że nadal mają Ruch w sercu. Tu jest taki klimat, że każdy chce dobrze dla tego Klubu. Szacunek dla nich za to.

 

 

źródło: własne; foto: Łukasz Sobala/PressFocus
Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
2
  • Urodziny Mateusza Lechowicza
3
45678
9101112131415
16171819202122
232425262728
  • Urodziny Michała Mokrzyckiego
29
  • Urodziny Tomasza Podgórskiego
30
31 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni