Aktualności

Karty przedpłacone BP i Tesco

Data dodania: 2019-12-18 20:01:26

W związku z olbrzymim zainteresowaniem kartami przedpłaconymi BP i Tesco, wyjaśniamy, w jaki sposób funkcjonują one w naszej aplikacji.

BP i Tesco to dwie marki, które współpracują z systemem Sportbonus na wyjątkowych zasadach – wyłącznie poprzez karty przedpłacone. Karty można pobierać w Strefie Kibica przy Cichej lub zamówić na naszej stronie internetowej. W tym celu należy zalogować się do swojego konta. Wchodzimy na stronę: aplikacja.ruchchorzow.com.pl. Do zalogowania używamy tych samych danych, jakich używamy do logowania w aplikacji. Po zalogowaniu do konta zjeżdżamy na dół strony, do części „KARTY”. Klikamy zakładkę „PARTNERSKIE”, a następnie „ZAMÓW KARTĘ PARTNERSKĄ”.

 

 

Zaznaczamy logo Partnera, którego kartę chcemy otrzymać i klikamy „ZAMÓW KARTĘ PARTNERSKĄ”.

 

 

Uzupełniamy dane, płacimy za przesyłkę i karta zostanie wysłana na wskazany adres.

 

 

Jeśli odebraliście kartę w Strefie Kibica, to należy zgłosić ją do systemu. Dokonamy tego w tym samym miejscu. Wpisujemy numer karty i jej roboczą (wymyśloną przez Was) nazwę. Karty zamówione online "wskakują" automatycznie.

 

By posługiwać się kartą przedpłaconą na stacji benzynowej lub w markecie, należy ją doładować. Jak to zrobić?

 


Klikamy „DOŁADUJ”, następnie wybieramy numer karty, którą chcemy doładować oraz kwotę w przedziale od 100 do 1000 zł.

Dokonujemy płatności i gotowe! Karta jest doładowana, teraz możemy płacić nią za paliwo i zakupy na stacjach benzynowych BP (2% zwrotu od transakcji wraca do Ruchu) oraz w marketach Tesco (1,5% zwrotu). Weryfikacja doładowania ze strony BP trwa maksymalnie 48 godzin.

 

 

Firmy, które również chcą korzystać z kart przedpłaconych naszych partnerów i w ten sposób wspierać Ruch, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – 696902393.

 

UWAGA!

 

  • Jeżeli płacicie gotówką lub kartami bankowymi na stacjach BP i w marketach Tesco, Ruch nie otrzyma od tych transakcji zwrotu. W tych dwóch punktach posługujemy się wyłącznie kartami przedpłaconymi!
  • Używając kart przedpłaconych możecie jednocześnie użyć swoich kart lojalnościowych, kart payback, jednak nie wpłynie to w żaden sposób na wysokość zwrotu z transakcji.
  • Współpraca Ruchu z BP i Tesco funkcjonuje wyłącznie na terenie Polski.

 

 

 

 

 

źródło: własne
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni