Aktualności

Posiłki dla śląskiej Służby Zdrowia – ZBIÓRKA!

Data dodania: 2020-04-07 20:51:27

Z inicjatywy czterech lokali gastronomicznych ruszyła zbiórka pieniędzy na posiłki dla pracowników Służby Zdrowia. Wraz z organizatorami prosimy o wsparcie tej szczytnej akcji!

Polacy już nie raz udowodnili, że w trudnym czasie potrafimy się zjednoczyć. Obecna sytuacja jest jedną z trudniejszych, z jakimi musimy się zmierzyć. O nasze życie i zdrowie dbają Służby Medyczne, które niejednokrotnie narażają własne zdrowie, aby nam pomóc. Możemy wyrazić uznanie dla ich pracy i podziękować im za to wspierając ich w tej walce.

Posiłek dla Śląskiej Służby Zdrowia, to zrzutka, która powstała z inicjatywy czterech lokali gastronomicznych – restauracji „Obiady jak u mamy”, Partnera Ruchu, restauracji „A’le Dobre”, Partnera Aplikacji Ruchu oraz „Widelczyk” i „Prime Kebab”. Zebrane środki w całości będą przeznaczane na przygotowywanie oraz dostarczanie posiłków dla wszystkich medyków.

„Ta inicjatywa zrodziła się w naszych głowach po dwóch tygodniach dostarczania posiłków do śląskich szpitali. Spotykaliśmy wielu pracowników służb medycznych, którzy na co dzień walczą o nasze zdrowie na pierwszej linii frontu. Nie raz widzieliśmy zmęczenie, smutek a także wdzięczność za dostarczane darmowe posiłki. Nasze lokale obecnie nie są w stanie same pomagać na tyle ile byśmy chcieli, dlatego prosimy o wsparcie naszej inicjatywy poprzez dołączenie się do tej zrzutki.” – czytamy w apelu organizatorów akcji.

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI!

 

Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni