Aktualności

Z Grunwaldem przy Cichej

Data dodania: 2020-08-14 17:24:21

W przyszłym tygodniu „Niebiescy” przystąpią do rywalizacji w Pucharze 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, że w I rundzie rozgrywek los skojarzył chorzowian z Grunwaldem Ruda Śląska.

Mecz odbędzie się w najbliższy wtorek (18 sierpnia) i rozpocznie się o godz. 17:30. Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane na obiekcie Grunwaldu, jednak na prośbę klubu z Halemby mecz został przeniesiony na główną płytę stadionu przy Cichej w Chorzowie.

Informacje o biletach na to spotkanie przekażemy w osobnym komunikacie.

 


Pary I rundy (18 sierpnia, godz. 17:30):  

  • MOSiR Sparta Zabrze – Rodło Górniki
  • MKS Poręba – Orzeł Nakło Śląskie
  • Naprzód Lipiny – Wisła Strumień
  • Górnik 09 Mysłowice – Rymer Niedobczyce
  • Jastrząb Bielszowice – LKS Krzyżanowice
  • Polonia Niewiadom – Ruch Radzionków
  • Ruch Chorzów – Grunwald Ruda Śląska

Wolny los: Polonia Bytom, Koszarawa Żywiec, Szombierki Bytom, Orzeł Biały Piekary Śląskie, Gwarek Ornontowice, Unia Świerklaniec, LKS Ruda Kozielska, Śląsk Świętochłowice i Czarni Sucha Góra.


Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem play-off, co oznacza, że zespół, który przegra, odpada z rywalizacji. Gospodarzami meczów będą zespoły występujące w klasie niższej, a w przypadku rywali z tej samej klasy rozgrywkowej drużyna, która w dniu losowania zajmuje niższe miejsce w tabeli.


Terminarz Pucharu 100-lecia:

  • I runda – 18 sierpnia
  • 1/8 finału – 25 sierpnia 
  • 1/4 finału – 8 września 
  • Półfinały – 15 września
  • Finał – 11 listopada


Dodajmy, że przed każdym etapem rozgrywek zestaw par będzie losowany.

 

 

źródło: własne
Wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • PP Podokręg Katowice: Ruch - Stadion Śląski
    Godzina: 17:00
1
23
  • Urodziny Jakuba Siwka
4
  • LWJS: Ruch - UKS Ruch Chorzów
    Godzina: 15:00
  • CLJ U17: Gwarek Zabrze - Ruch
    Godzina: 11:30
5
6
78
  • LWJS: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch
    Godzina: 14:00
9
1011
  • LWJS: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 11:00
12
  • 8. kolejka III ligi: Polonia Bytom - Ruch
    Godzina: 15:00
  • CLJ U17: Ruch - Odra Opole
    Godzina: 11:30
13
14
  • Urodziny Kamila Lecha
15
  • 1/4 finału Pucharu 100-lecia: Koszarawa Żywiec - Ruch
    Godzina: 16:30
16
1718
  • LWJS: Ruch - Raków Częstochowa
    Godzina: 11:00
19
  • 9. kolejka III ligi: Ruch - Lechia Zielona Góra
    Godzina: 19:20
20
21222324
  • Urodziny Seweryna Siemianowskiego
25
2627
28
  • Urodziny Konrada Kasolika
29
30 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni