Aktualności

Maciej Jankowski wymaga od siebie znacznie więcej!

Data dodania: 2013-08-23 23:08:32

Ruch wyjeżdża z jednym punktem z Zabrza, ale za waleczne Wielkie Derby Śląska i powstrzymanie rozpędzonego zabrzańskiego lidera należą się „Niebieskim” wielkie brawa.

Maciej Jankowski, napastnik Ruchu

Uważam, że mój dzisiejszy występ nie był najlepszy. Muszę popracować nad kilkoma elementami. Najważniejsze, że udało mi się wygrać tamtą główkę i dzięki temu mamy punkt, z czego bardzo się cieszę. W drugiej sytuacji zdecydowanie była ręka.

Myślę, że dwa razy zmieniliśmy wynik, więc warto się cieszyć z tego, że zdobyliśmy punkt. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i swoja formę potwierdzę w następnych meczach.
 

Maciej Małkowski, pomocnik Górnika

Po dzisiejszym meczu dopisujemy punkt. To były derby, czyli najważniejszy mecz dla nas wszystkich, dlatego bardzo chcieliśmy je wygrać. Szkoda, że ta sztuka nam się nie udała. Nasze bramki były nagrodą za wysoki pressing, jakim graliśmy. Pierwsza padła po moim odbiorze, druga po podaniu Mariusza Przybylskiego. Trudno powiedzieć czemu zostaliśmy skarceni. Nasze niezrozumienie, błąd Norberta, ale jesteśmy drużyną i każdą sytuację przeżywamy razem. 

 

 

Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni