Aktualności

Buduj z nami Wielki Ruch!

Data dodania: 2020-12-29 21:38:16

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch jest kluczowym Partnerem naszego Klubu. Za dotychczasowe wsparcie serdecznie dziękujemy wszystkim Członkom. Zapraszamy na podsumowanie działalności WR w kończącym się roku.

 

Długo zastanawialiśmy się jak podsumować ten rok, który kibice Ruchu mieli zapamiętać jako ten jubileuszowy, wyjątkowy, zaś już chyba zawsze będzie nam wszystkim kojarzył się głównie z wirusem, lockdownem i maseczkami. Jako Niebiescy już od dawna wiedzieliśmy, że ten rok będzie inny niż wszystkie poprzednie. Dobrze pamiętamy, gdy latem 2016 rok byliśmy mamieni wizją piętnastej gwiazdki na stulecie klubu. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, chociaż faktycznie – na koniec roku zasiadamy w fotelu lidera, tyle że III grupy III ligi. Wbrew pozorom to dla nas dobra wiadomość. Po latach upokorzeń i kolejnych degradacjach ligowych znaleźliśmy się w miejscu, gdzie nieśmiało widać światełko w niebieskim tunelu. Wyniki pierwszej drużyny, działania zarządu i wszystkich pracowników klubu napawają nas wiarą na lepsze jutro i powrót Ruchu na właściwe miejsce. Nim to jednak nastąpi, trzeba krok po kroku realizować kolejne cele i jednoczyć siły wokół naszej wspólnej sprawy. Stowarzyszenie Wielki Ruch powstało z ideą wsparcia klubu na każdej możliwej płaszczyźnie. Jak to wypadło w mijającym 2020 roku? Zapraszamy do podsumowania.


CZŁONKOWIE

Fundament naszego istnienia. To dzięki Wam, Waszym pomysłom, zaangażowaniu oraz Waszym składkom możemy zrobić to, do czego zostaliśmy powołani. W mijający rok wchodziliśmy z równą liczbą 1100 członków. W ciągu kolejnych 12 miesięcy na pewno nie można powiedzieć o boom'ie na zapisy do stowarzyszenia, jednak poprzez nasze działania zapisywali się do niego ludzie na pewno bardziej świadomie. Nie było miesiąca, aby nikt nowy do nas nie dołączył z czego niezmiernie się cieszymy.

W tym roku członek WR nie tylko wpłacał składki i obserwował działania stowarzyszenia z boku, ale został również wyróżniony. Od czerwca co kwartał przeznaczaliśmy 20 000 zł dla klubu na wybrany przez kibiców cel. Początkowo głosowania odbywały się na naszym profilu w mediach społecznościowych, jednak w listopadzie udało nam się uruchomić aplikację Wielkiego Ruchu, do której mają dostęp tylko członkowie WR. To na tej aplikacji użytkownicy mogą przeczytać o naszych bieżących sprawach, sprawdzić status swoich składek i historię wpłat oraz, co w naszym odczuciu jest najważniejsze, mogą decydować o kolejnych krokach i celach naszego stowarzyszenia.


Historia przyjęć nowych członków w roku 2020:

Styczeń – 30 osób
Luty – 10
Marzec – 22
Kwiecień – 4
Maj – 10
Czerwiec – 14
Lipiec – 21
Sierpień – 12
Wrzesień – 5
Październik – 20
Listopad – 8
Grudzień – 2 (stan na 16.12.2020)

Łączna liczba członków stowarzyszenia: 1259.


Nie zawsze liczba członków przekłada się na wysokość budżetu, którym dysponujemy, a który to determinuje wielkość naszych działań. Pomóc w tym ma również nasza aplikacja, za pomocą której każdy z członków ma możliwość weryfikacji swoich składek i nadrobienia zaległości w ich uiszczaniu. Od niedawna mamy również możliwość przypominania spóźnialskim o zaległościach. Zdajemy sobie sprawę, że do tej pory polegaliśmy głównie na uczciwości i pamięci, dlatego w myśl zasady, by wymagać najpierw od siebie, dajemy Wam trochę czasu by nadrobić zaległości, jednak w 2021 roku do spraw opłacania składek będziemy podchodzili bardziej restrykcyjnie, ale o tym będziemy jeszcze informować. Nasi uważni członkowie na bieżąco śledzą nasze kanały informacyjne, bo w pierwszej kolejności chcemy być dla was transparentni i otwarci.

Co przyniesie 2021 rok? Jakie mamy plany? Na pewno nadal zamierzamy wspierać klub stałymi kwartalnymi wpłatami. Kolejne cele już czekają na głosowanie. W planach mamy dalsze wspieranie drugiej części książki o historii Ruchu, a także akcje dotyczące pielęgnacji „Niebieskich grobów”.

W imieniu WR,

Marcin Malcher

 

Zapisz się do WR – www.wielkiruch.pl.

 

 

 

źródło: Niebieska eRka - wydanie świąteczne
Wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • LWJS: Ruch - UKS Ruch Chorzów
  Godzina: 10:00
1
2
 • 7. kolejka eWinner II ligi: Ruch - Chojniczanka Chojnice
  Godzina: 20:00
3
 • Urodziny Jakuba Siwka
 • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
  Godzina: 15:30
4
 • CLJ U17: Zagłębie Lubin - Ruch
  Godzina: 13:00
5
678910
 • 8. kolejka eWinner II ligi: KKS Kalisz - Ruch
  Godzina: 18:00
 • LWJS: Ruch - Ruch Radzionków
  Godzina: 11:00
 • CLJ U17: Ruch - Górnik Zabrze
  Godzina: 12:00
11
12
131415
 • Urodziny Filipa Żagla
16
17
 • 9. kolejka eWinner II ligi: Ruch - Wigry Suwałki
  Godzina: 18:00
18
19
2021222324
 • 10. kolejka eWinner II ligi: Sokół Ostróda - Ruch
  Godzina: 16:00
25
26
2728
 • Urodziny Konrada Kasolika
29
30 
zobacz więcej...

Sponsorzy i partnerzy

Partnerzy medialni