Aktualności

Ruch przedstawił nowego trenera

Data dodania: 2013-09-19 15:07:55

Zarząd Ruchu powierzył posadę szkoleniowca I drużyny Janowi Kocianowi, który został dziś oficjalnie przedstawiony na konferencji prasowej.

Dziś w kawiarence klubowej przy Cichej w Chorzowie odbyło sie spotkanie z mediami, na którym został przedstawiony nowy trener „Niebieskich” Ján Kocian. Asystentami szkoleniowca będą Dariusz Fornalak i Karol Michalski, trenerem bramkarzy pozostanie Ryszard Kołodziejczyk, a za przygotowanie fizyczne odpowiedzialny będzie Leszek Dyja. 

 

- Trener ma ogromne doświadczenie, pracował z wieloma druzynami, prowade reprezentacje narodowe i zna filozofię naszego klubu. Liczymy na to, że wkrótce dzięki jego pomysłom i zaangażowaniu zespół pokaże na co go stać i zacznie wygrywać. Liczymy na to że spojrzy na obecną sytuację z dystansem, szybko zdiagnozuje przyczynę porażek i tchnie nowego ducha w zespół - zapewnia Mirosław Mosór, wiceprezes i dyrektor sportowy Ruchu.

- Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony propozycją współpracy, dużo słyszałem o Ruchu. Jest to klub
z wielkimi ośiągnięciami i wspaniała historią. Nie obejmuję drużyny w łatwym momencie ale jestem zdania, że lepiej raz przegrać 0:6 niż szęść razy przegrać 0:1. Wiem że to chwilowa niedyspozycja i jestem przekonany, że wkrótce będziemy  zdobywać  punkty i będziemy piąć się w górę tabeli. Jest to niełatwe i odpowiedzialne zadanie, ale postaram się zrobić wszystko, aby mu sprostać –
mówi nowy trener „Niebieskich” Ján Kocian.

 

Nowy trener poprowadził dzisiejsze zajęcia z zespołem, które odbywały się na bocznym boisku przy Cichej 6 i będzie odpowiedzialny za przygotowanie „Niebieskich” do najbliższej konfrontacji ligowej ze Śląskiem Wrocław. 

 

 

źródło: Ruch Chorzów
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni