Aktualności

Pierwszy trening piłkarzy Ruchu

Data dodania: 2014-01-07 19:01:10

Na bocznym boisku przy ul. Cichej odbyły się pierwsze w nowym roku zajęcia „Niebieskich”. Po trzytygodniowej przerwie, zawodnicy powrócili do treningów, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

W pierwszych zajęciach udział wzięło 26. zawodników:

Bramkarze: Michał Buchalik, Krzysztof Kamiński, Bartosz Soliński

Obrońcy: Bartosz Brodziński , Daniel Dziwniel, Artur Gieraga, Michał Helik, Martin Konczkowski, Marcin Malinowski, Adrian Mrowiec, Piotr Stawarczyk.

Pomocnicy: Bartłomiej Babiarz, Jakub Kowalski, Patryk Lipski, Konrad Mularczyk, Jakub Smektała, Filip Starzyński, Łukasz Surma, Miłosz Trojak, Maciej Urbańczyk, Bartosz Włodarczyk, Kamil Włodyka, Marek Zieńczuk.

Napastnicy: Maciej Jankowski, Grzegorz Kuświk, Mateusz Kwiatkowski.
 

Indywidualnie trenował Maciej Sadlok. Jutro do treningów z pierwszą drużyną dołączą: Michał Kołodziejski, Arkadiusz Lewiński, Hubert Otręba i Patryk Stefański. Jutro rano „Niebiescy” przejdą testy szybkościowe, natomiast popołudniu – wydolnościowe. 

Trener Kocian tuż przed pierwszym treningiem mówił o celach zespołu na rundę wiosenną.

– Jeśli mówiłbym w obecnej sytuacji, że naszym celem jest utrzymanie w lidze, to nie byłbym dobrym trenerem. Uważam, że musimy myśleć o utrzymaniu miejsca w pierwszej „ósemce”.  Jednak w tabeli jest ciasno. Wiele drużyn, które teraz są za nami, chce nas zdystansować. Już pierwszy mecz wiosenny gramy z Jagiellonią, zespołem, który jest jednym z naszych konkurentów. Będziemy mocno pracować i walczyć o punkty, które dadzą nam miejsce w górnej połowie tabeli – mówił Ján Kocian.

Kwiecień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12345
6789101112
13141516171819
  • 100. rocznica powstania Ruchu
20
212223242526
27282930 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni