Aktualności

Jacek Zieliński: Mogliśmy wygrać ten mecz!

Data dodania: 2012-10-21 19:29:00

Przegrywamy mecz, z którego przebiegu wynikało, że różnie mogło się skończyć.

 Szkoda, że nie wygraliśmy dziś, bo były ku temu okazje – mówił po konfrontacji z Polonią trener „Niebieskich”.  Ale powiedziałem w szatni, że jeżeli będziemy się dalej starać i tak grać jak do tej pory, będzie dobrze w przyszłości. Próbowaliśmy wyrównać, ale nie udało się. Od 4 tygodni igramy z ogniem, gonimy początek tabeli, ale dziś  nie udało się zdobyć  3 punktów i wracamy w minorowych nastrojach. Teraz najważniejsze są Derby.

 
Arek Piech 5 mecz z rzędu strzelił bramkę, ale Andrzej dał dobrą zmianę. Był aktywny, mobilny. Gdybyśmy nie popełnili dwóch błędów w obronie i gdyby Andrzej wykorzystał sytuacje, które wypracowaliśmy, mogliśmy nawet bez Arka Piecha wygrać ten mecz.
 
 
 
Jesteśmy drużyną i zespołowo odpowiadamy za grę. Nie mam pretensji do Łukasza Piątka, że nie wykorzystał swoich sytuacji – stwierdził po meczu szkoleniowiec „Czarnych koszul”.  Najważniejsze, że wygraliśmy mecz i zdobyliśmy 3 punkty. Możemy odczuwać pewien niedosyt po dzisiejszym spotkaniu, bo w drugiej połowie bardziej skoncentrowaliśmy się na obronie wyniki i nie graliśmy non stop do przodu. Trzeba mieć szacunek do wyniku, dlatego graliśmy bardziej defensywnie. Cel został osiągnięty i to jest istotne.
 
źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni