Aktualności

Zawodnicy „Niebieskich” o konfrontacji z Polonią

Data dodania: 2012-10-21 19:55:00

Marcin Malinowski
Mieliśmy swoje okazje, Polonia miała swoje, szkoda tych bramek, ale sami jesteśmy sobie winni. Tym bardziej, że mecz się dobrze ułożył, bo pierwsi wbiliśmy gola, co nieczęsto się nam zdarzało w ostatnim czasie. Musimy popracować nad grą obronną i mam na myśli cały zespół. Gra nie była zła, ale błędy, które nam się przytrafiały, nie mogą się zdarzać, bo przeciwnicy będą to bezlitośnie wykorzystywać.
 
Andrzej Niedzielan
Miałem stuprocentowe sytuacje, Pawełek już leżał, niestety nie trafiłem.  Nasza gra wyglądała naprawdę nieźle, ale co z tego, skoro nie udało się urwać choćby jednego punktu. Gdybyśmy byli zespołem ewidentnie gorszym, słabszym gdybyśmy dali się zdominować, wtedy porażka nie byłaby taka bolesna. Może za szybko strzeliliśmy te bramkę, teraz to jest gdybanie. Mieliśmy kilka sytuacji, ale nie zamieniliśmy ich na bramki. Nie ma co się usprawiedliwiać. Trzeba wyciągnąć wnioski, szybko zapomnieć o tym spotkaniu i skoncentrować się na Derbach. Musimy popracować nad skutecznością, konstruujemy sprawnie ataki, brakuje tego wykończenia, kropki nad i zachować zimną krew.
 
Maciej Sadlok
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Polonia była lepsza. Bramkę strzeliliśmy po ładnej akcji, choć może sam strzał nie był efektowny. Żal straconych bramek i błędów, które popełniliśmy. Tym bardziej, że mieliśmy kilka sytuacji, po których mogliśmy przynajmniej doprowadzić do wyrównania.  Znam stadion i to boisko bardzo dobrze, dlatego z mojej perspektywy to z pewnością był plus dzisiejszej konfrontacji.
źródło: Ruch Chorzów
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni