Aktualności

Jan Kocian: Zabrakło zaangażowania

Data dodania: 2014-01-19 15:14:56

Trener Ruchu był bardzo rozczarowany postawą swojego zespołu w meczu sparingowym z GKS-em Tychy. Dostrzegł jednak pewne plusy wysokiej porażki.

– Obóz w Kamieniu był ciężki, ale nie może to tłumaczyć porażki 0:5 z zespołem z I ligi. Nie wiem jak czują się piłkarze, ale mnie jest wstyd. Ten mecz był w naszym wykonaniu fatalny. Z drugiej strony dobrze, że tak wysoko przegraliśmy, bo niektórzy zawodnicy zaczynali bujać w obłokach. Nie dostrzegłem żadnych plusów w naszej dzisiejszej grze. Od braku zaangażowania, chęci do gry, po błędy taktyczne i techniczne. To wszystko „zaprezentowaliśmy” w tym meczu – powiedział Jan Kocian, który największe pretensję do zawodników miał właśnie za brak zaangażowania.

– Wynik dzisiejszego meczu trochę przysłania naszą pracę wykonaną na zgrupowaniu. Mówiłem zawodnikom, że jeśli w meczach będą grać z takim zaangażowaniem, jak podczas treningów w Kamieniu, to będę spokojny o wyniki. Treningi były bardzo ciężkie, ale na tym etapie przygotowań to normalne. Zawodnicy wykonali bardzo dobrą pracę i za to należą im się pochwały. Na zajęciach byli bardzo zaangażowani. Dzisiaj tego zabrakło – mówił trener Kocian.

Szkoleniowiec Ruchu odniósł się również do kwestii testowanych piłkarzy.

 – Jeszcze będziemy rozmawiać o tych zawodnikach i zdecydujemy, czy zostają z nami. Jednak widać po nich, że długo nie trenowali, dlatego praca na tak trudnym obozie, jaki mieliśmy w Kamieniu, nie była dla nich łatwa – powiedział Jan Kocian.

 

 

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni