Aktualności

Łukasz Surma: Forma ma przyjść na ligę!

Data dodania: 2014-02-02 19:31:19

Piłkarze Ruchu w nienajlepszych humorach wyjeżdżali dzisiaj z Belek, gdzie przegrali z Vysočiną Igława. Optymizmem próbował za to zarażać doświadczony Łukasz Surma.

– Dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. Było ich z pięć – sześć w tym spotkaniu. Rzadko nawet w naszej lidze się zdarza, żeby tyle klarownych okazji stworzyć w meczu, dlatego patrząc z tej perspektywy spotkanie oceniam pozytywnie. Nasza forma czysto piłkarska jeszcze nie jest taka, jaka być powinna i z tego wynikał, moim zdaniem, brak spokoju przy finalizowaniu akcji. Natomiast bramki traciliśmy po błędach indywidualnych – powiedział „Surmik”.

Po meczu trener Kocian mówił o braku świeżości w zespole. Zdaniem Łukasza Surmy to normalne podczas przygotowań do sezonu. Jego zdaniem forma powinna przyjść w odpowiednim momencie, czyli na starcie rundy wiosennej.

– Na tym etapie każdemu brakuje świeżości. Teraz ten byłby świeży, kto nie robiłby nic na treningach. Powiem przewrotnie – pocieszające jest, że tej formy jeszcze nie ma. Bo gdyby już teraz była, to byłby to problem. Czekamy na nią i wierzymy, że na pierwszy mecz ligowy będzie ona już na optymalnym poziomie. Sparingi to część przygotowań. Wyniki mają przyjść w lidze – mówił optymistycznie Łukasz Surma. 

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni