Aktualności

Ján Kocian: Potrafimy grać lepiej!

Data dodania: 2014-02-07 18:57:05

„Niebiescy” ulegli po zaciętym meczu Słowakom z Koszyc w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Zdaniem trenera Kociana gra jego zespołu może być znacznie lepsza, co piłkarze będą chcieli udowodnić w spotkaniu z Jagiellonią.

Po meczu z MFK Koszyce szkoleniowiec Ruchu podkreślał, że gra była brzydka, bardzo często przerywana gwizdkiem arbitra. Za to, podobnie jak w poprzednich spotkaniach, jego piłkarze potrafili tworzyć sytuacje bramkowe.

– Mecz był szarpany. Co chwilę gra była przerywana faulami. Przeciwnicy utrudniali nam grę kombinacyjną. W ostatnich 20. minutach pierwszej połowy uspokoiliśmy grę.  Generalnie w meczu straciliśmy bardzo dużo piłek, ale pocieszające jest, że tworzyliśmy sytuacje bramkowe. Straciliśmy kopię trzeciej bramki z meczu z Igławą. Nasz bramkarz był bez szans. Musieliśmy gonić wynik – mówił Ján Kocian.

– Był to dobry sprawdzian przed meczem z Jagiellonią. Z pewnością potrafimy grać lepiej, niż to dziś pokazaliśmy. Jeszcze wczoraj mieliśmy dwa mocne  treningi, ale nie jest to wytłumaczenie naszej porażki. Te ostatnie mankamenty, które pozostały w naszej grze będziemy jeszcze poprawiać w tym ostatnim tygodniu – dodał.

Jutro „Niebiescy” wracają do kraju, gdzie jeszcze przez tydzień będą się przygotowywać do inauguracji wiosny. Co będzie najistotniejsze w tym okresie?

– Najważniejsza teraz będzie adaptacja do warunków panujących w Polsce, gdzie jest zupełnie inna pogoda i stan boisk – powiedział trener Kocian.

  

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni