Aktualności

"Jesteśmy poukładaną drużyną"

Data dodania: 2014-03-08 21:45:41

„Niebiescy” odnieśli szóste z rzędu zwycięstwo w T-Mobile Ekstraklasie. Po meczu nasi piłkarze nie kryli radości i zgodnie przyznawali, że trzy punkty zdobyli zasłużenie.

– Z mojej perspektywy byliśmy drużyną lepszą. Może nieraz Wisła zepchnęła nas do defensywy, ale umiejętnie utrzymywaliśmy się przy piłce. Uważam, że mieliśmy więcej klarownych sytuacji. W drugiej połowie „Kuśwa” trafił w słupek. Wisła przegrywając próbowała większą liczbą zawodników przeprowadzać atak pozycyjny, co zmusiło nas do głębszej defensywy. Jednocześnie rodziło to więcej okazji do kontrataków, z których mieliśmy jeszcze kilka sytuacji – mówił tuż po meczu Jakub Kowalski.

– W pierwszej połowie nie było to może super widowisko. Po przerwie gra się otworzyła. Z jednej i drugiej strony było sporo sytuacji. Po stracie bramki Wisła przycisnęła. My się skutecznie broniliśmy i czekaliśmy na kontry. Mogłem strzelić drugą bramkę, która uspokoiłaby sytuacje w meczu, ale niestety trafiłem tylko w słupek. Nie ma jednak co narzekać. Koniec końców wygrywamy i to jest w tym momencie najważniejsze – cieszył się Grzegorz Kuświk.

„Kuśwa” wciąż imponuje skutecznością. Dzisiaj przedłużył swoją serię meczów ze zdobytą bramką do trzech. Dziś strzelił nie byle komu, bo najlepszej defensywie w lidze.

– Wygraliśmy w jaskini lwa. Wisła do tej pory straciła tylko 3 bramki w meczach u siebie, żadnego meczu nie przegrała. Wszystko dobrze się układa, odnieśliśmy szóste z rzędu zwycięstwo i chcemy dalej kroczyć tą drogą. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Cieszę się, że moje bramki dają punkty. Będziemy walczyć o kolejne. Myślę, że wychodzi nam to całkiem dobrze. Jesteśmy fajną poukładaną drużyną. Czekamy na kolejne zwycięstwa – mówił Grzegorz Kuświk

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni