Aktualności

Musimy patrzeć na siebie!

Data dodania: 2014-03-28 21:14:46

W minorowych nastrojach opuszczali murawę stadionu przy Cichej piłkarze Ruchu. Wierzą jednak, że karta się odwróci i już w kolejnym meczu zapunktują.

„Niebiescy” przeważali przez całe spotkanie, zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nie przekładało się to na stwarzane sytuacje bramkowe. – Przez większość meczu to my dyktowaliśmy warunki, niestety raz się zagapiliśmy i kosztowało nas to utratę bramki – mówił tuż po końcowym gwizdku Piotr Stawarczyk. – Następny mecz gramy dopiero za 10 dni, więc teraz na pewno będziemy musieli przeanalizować te ostatnie spotkania i podnieść głowy do góry, a w następnym meczu na pewno odniesiemy zwycięstwo. Musimy patrzeć przede wszystkim na siebie, tak jak wówczas, gdy byliśmy w dole tabeli i wszyscy nas skazywali na spadek i same porażki. Teraz też będziemy patrzeć na siebie i mam nadzieje, że się odbudujemy – mówił z nadzieją „Stawar”.

W drugiej połowie na boisku pojawił się Sebastian Janik, który długo czekał na potwierdzenie do gry w Ruchu. Dla lewego pomocnika był to debiut w ekstraklasie. Nie będzie go jednak miło wspominał. – Mój debiut obrazuje wynik meczu. Przed wejściem na boisko był dreszczyk emocji, ale nie daję sobie taryfy ulgowej z tego powodu. Mieliśmy przewagę nad Podbeskidziem, ale graliśmy zbyt nerwowo. Goście wykorzystali swoją jedną szansę i strzelili nam bramkę – mówił zasmucony Sebastian Janik.

W dużo lepszych humorach do domów udadzą się piłkarze Podbeskidzia. Mecz, w którym głównie się bronili, niespodziewanie wygrali i wydostali się ze strefy spadkowej. – Długo czekaliśmy na wyjazdowe zwycięstwo. Już w Poznaniu mogliśmy wygrać, jednak w dziwnych okolicznościach przegraliśmy ten mecz. Dzisiaj nareszcie możemy się cieszyć z trzech punktów. Przed przed pierwszym gwizdkiem założyliśmy sobie, by nie stracić bramki i to zadanie zrealizowaliśmy. Udało się też coś strzelić. Dużo spotkań graliśmy na zero z tyłu, ale nie strzelaliśmy bramek. Dlatego właśnie mamy tylko tyle punktów. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnie nasze zwycięstwo na wyjeździe – mówił Maciej Iwański, pomocnik Podbeskidzia.

źródło: własne
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni