Aktualności

Cała drużyna „orała” boisko!

Data dodania: 2014-04-07 22:22:37

„Niebiescy” imponowali dziś zaangażowaniem i determinacją. Przyniosło to skutek w postaci pewnego zwycięstwa.

– Na pewno w jakimś stopniu czujemy ulgę. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa i cieszymy się, że je odnieśliśmy w dobrym stylu. To, że Korona nie stwarzała sobie sytuacji tylko nas cieszy dodatkowo, bo nie było to przypadkowe zwycięstwo tylko ciężko przez nas wypracowane. Ciężko powiedzieć czy po mojej bramce grało nam się łatwiej. Myślę, że cała pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu, nawet przed tą strzeloną bramką, czego efekt był w końcówce – relacjonuje Piotr Stawarczyk, obrońca Ruchu.

– Byliśmy mocno zmotywowani przed tym spotkaniem i cała drużyna „orała” boisko, co przyniosło efekt w postaci zwycięstwa. Musimy iść tą drogą i myślę, że w kolejnych meczach zaprezentujemy się co najmniej tak jak dzisiaj, albo i lepiej – dodał Grzegorz Kuświk.
 
Dzięki wygranej Ruch awansował na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Zdaniem piłkarzy „Niebieskich” nie jest to przypadek. – Myślę, że my całym sezonem potwierdzaliśmy dobrą dyspozycję i nasze miejsce w tabeli nie było przypadkowe. Każdemu zespołowi przydarzają się gorsze momenty i właśnie wtedy potrzebne jest wsparcie ze strony kibiców. My takie otrzymaliśmy. Mając doświadczenie ostatnich tygodni mam nadzieję, że poradzimy sobie z tym, że znajdujemy się teraz na podium i spokojniej podejdziemy do następnego spotkania – mówił Piotr Stawarczyk.
 
Kibice wierzą, że po dzisiejszym zwycięstwie „Niebiescy” potwierdzą dobrą dyspozycję w kolejnym meczu, ale żaden z piłkarzy o kolejnej zwycięskiej serii nie chce na razie mówić. – Po tych trzech meczach, które nam kompletnie nie wyszły, zakończyliśmy wreszcie złą passę i chcemy teraz zacząć nową – tym razem zwycięską. Liczymy na kolejne trzy punkty w meczu z Zawiszą – mówił Grzegorz Kuświk, którego występ w dzisiejszym meczu stał pod dużym znakiem zapytania. Ostatecznie „Kuśwa” wyszedł w podstawowej jedenastce. – Chciałem grać i wyszedłem dziś na boisko na własną odpowiedzialność. Jechałem na środkach przeciwbólowych, więc nic mnie nie bolało. Zobaczymy jak jutro będzie wyglądała moja noga, bo jak na razie nic nie czuję. Myślę, że nie będzie z kolanem żadnego problemu i będę mógł grać w kolejnych meczach – przekonuje Grzegorz Kuświk.
 

 

źródło: własne
Listopad
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
 • Urodziny Gracjana Komarnickiego
2
 • 16. kolejka Nice 1 Ligi: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
  Godzina: 20:45
3
 • LWJS: Ruch - GKS Tychy
  Godzina: 11:00
 • CLJ U'17: Zagłębie Lubin - Ruch
  Godzina: 13:00
4
5
67
 • Urodziny Mello
8
910
 • CLJ U'17: Stal Brzeg - Ruch
  Godzina: 12:00
11
 • Urodziny Bojana Markovicia
 • LWJS: Gwarek Zabrze - Ruch
  Godzina: 11:30
12
13141516
 • Urodziny Krzysztofa Warzychy
 • 18. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Stal Mielec
  Godzina: 20:45
17
18
 • Urodziny Nikołaja Bankowa
19
2021
 • 17. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Wigry Suwałki
  Godzina: 18:00
22
232425
 • 19. kolejka Nice 1 Ligi: Chrobry Głogów - Ruch
  Godzina: 15:00
26
27282930 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni