Aktualności

Zawodnicy „Niebieskich” o konfrontacji z gliwiczanami

Data dodania: 2012-11-03 16:23:00

Grzegorz Kuświk
Mecz źle się dla nas zaczął. Bardzo szybko straciliśmy bramkę, a także dwóch zawodników. W szatni w przerwie padło trochę ostrych słów i po przerwie już było lepiej. Nie będę ukrywał, że mieliśmy też trochę ułatwione zadanie po czerwonej kartce dla Piasta. Mieliśmy więcej miejsca z przodu. Strzeliłem dzisiaj dwie bramki, a cieszę się tym bardziej, że był to mój pierwszy występ w podstawowej jedenastce Ruchu. Oczywiście, że po takim meczu liczę na coś więcej, na kolejne występy, ale decyzja należy do trenera Zielińskiego.
 
 
Igor Lewczuk
Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Piast zepchnął nas do defensywy, a my źle graliśmy. Czerwona kartka zmieniła obraz meczu, choć początkowo Piast dobrze się organizował, a my nie umieliśmy sobie poukładać gry. Po przerwie zaczęliśmy już grać tak, jaki powinniśmy byli od początku. Strzeliliśmy trzy bramki i odnieśliśmy ważne zwycięstwo w Gliwicach. Mamy 14 punktów, to dobry kapitał przed finiszem jesieni.
 
 
Marcin Malinowski
Ruch ma coś takiego, że jak w pierwszej połowie gra „klopsa”, to w drugiej jest zdecydowanie lepiej i odwrotnie. Dzisiaj po słabej pierwszej połowie w drugiej już graliśmy zdecydowanie lepiej. Nie wiem, dlaczego po drugiej bramce oddaliśmy inicjatywę Piastowi. To mogło się dla nas źle skończyć. Trzeci gol ostatecznie przesądził sprawę. Zdobyliśmy ważne trzy punkty i gramy dalej. Mam nadzieje, że kontuzje naszych zawodników nie są groźne, bo chcemy dalej wygrywać i jeszcze kilka punktów nazbierać przed zimą.

 

źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny




Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni