Aktualności

Zabrakło entuzjazmu

Data dodania: 2014-07-20 21:01:13

W zdecydowanie złych humorach „Niebiescy” opuszczą dziś Wrocław. Nasz zespół przegrał ze Śląskiem 0:2, choć miał okazje ku temu, by w pierwszym meczu sezonu uzyskać korzystny wynik.

– Mieliśmy w tym spotkaniu swoje sytuacje i nie tak sobie wyobrażaliśmy początek sezonu. Teraz można zastanawiać się, co by było, gdyby na początku meczu piłka wpadła do siatki, czy też sędzia odgwizdałby rzut karny. Na razie nie mogę powiedzieć czy był, czy nie. Mieliśmy swoje okazje, nawet przy wyniku 1:0. Mecz był otwarty i mogliśmy pokusić się o zwycięstwo, ale niestety my ich nie wykorzystaliśmy, a nasz dzisiejszy rywal stworzył sobie kolejną i podwyższył – stwierdził tuż po końcowym gwizdku Martin Konczkowski, obrońca Ruchu.

O niewykorzystanych okazjach mówił również Rołand Gigołajew, który w 32. minucie miał chyba najlepszą sytuację na zdobycie bramki. – Nie można powiedzieć, że Śląsk był lepszy, ponieważ my też mieliśmy swoje sytuacje, jednak w niektórych momentach nasza gra dzisiaj się nie kleiła. Gospodarze wykorzystali dwie doskonałe okazje, które sobie wypracowali, a nam dzisiaj zabrakło skuteczności. Ja również miałem jedną sytuację, którą mogłem lepiej wykończyć, ale niestety nie udało się strzelić bramki. Gdybyśmy pierwsi zdobyli gola, to dzisiejszy mecz wyglądałby całkiem inaczej. Zarówno Śląsk jak i my mieliśmy sytuacje, ale z czasem to oni przejmowali inicjatywę. Chyba w pewnym momencie zabrakło nam entuzjazmu – przyznał rosyjski zawodnik „Niebieskich”.

Po meczu nie mogło zabraknąć pytań o to jaki wpływ na postawę naszego zespołu mogło mieć zmęczenie po czwartkowym spotkaniu z FC Vaduz. – Wydaje mi się, że jesteśmy dobrze fizycznie przygotowani do sezonu i nie możemy się bronić tym, że mieliśmy tylko 3 dni przerwy, ponieważ były także trzy zmiany w podstawowej jedenastce. Nie możemy się zasłaniać zmęczeniem, ponieważ nie jest to żadne usprawiedliwienie. Tak czy inaczej mogliśmy dzisiaj wygrać – powiedział Martin Konczkowski.

źródło: własne
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni