Aktualności

Nasza gra wygląda coraz lepiej!

Data dodania: 2014-08-10 21:09:48

– Każdy z zespołów miał momenty, w których przeważał, więc wynik do ostatniej minuty był niewiadomą. Mecz mógł się zakończyć zarówno remisem, jak i zwycięstwem naszym lub Wisły – mówił po dzisiejszym spotkaniu Marek Zieńczuk.

Choć „Niebiescy” byli dziś blisko pokonania drużyny Franciszka Smudy, doceniają także punkt przywieziony ze stadionu przy Reymonta.  Po trzech porażkach z rzędu, nawet skromna zdobycz punktowa  to na pewno pozytywna wiadomość. Zwłaszcza, że dziś nasza gra wyglądała trochę lepiej niż w poprzednich meczach. Do 83. minuty prowadziliśmy i mogliśmy nawet wygrać to spotkanie – stwierdził Marek Zieńczuk po ostatnim gwizdku.

Pomocnik Ruchu żałuje, że w ostatnich minutach spotkania, jego zespół pozwolił rywalom zepchnąć się do defensywy. – Dzięki temu Wisła stworzyła sobie wiele groźnych sytuacji i jedna z nich zakończyła się bramką. My też wypracowaliśmy okazje do podwyższenia wyniku. Sam miałem dwie, a przed szansą na zdobycie bramki stanął też Grzesiu Kuświk. Jeśli chodzi o moją sytuację, to podjąłem złą decyzję, z której potem ciężko się było wycofać. Miałem odkryty krótki róg i mogłem spokojnie tam zmieścić piłkę. Czasami Buchal na treningach się kładł, więc myślałem, że także w tej sytuacji się położy i chciałem go przelobować.  Niestety wyczuł mnie. Mecz mógł wygrać zarówno jeden jak i drugi zespół, bo każda z drużyn miała momenty, w których przeważała i starała się zdominować rywala – zapewnia Marek Zieńczuk.

„Zieniu” podkreśla, że priorytetem dla niego i kolegów z zespołu są rozgrywki ligowe. – Ekstraklasa jest dla nas najważniejsza, a puchary to tylko przyjemna przygoda.  Chcemy w lidze wygrywać, aby nikt nie pomyślał, że traktujemy te mecze ulgowo. Do każdego z nich staramy się podejść tak samo mocno skoncentrowani. Mamy teraz trochę czasu na regenerację, bo kolejny mecz pucharowy dopiero za 2 tygodnie, więc możemy skupić się na lidze – móiwł pomocnik Ruchu.

 
 
 
źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni