Aktualności

PKP CARGO nowym partnerem Ruchu Chorzów

Data dodania: 2014-08-13 15:00:49

Propagowanie zdrowego trybu życia i edukacja poprzez sport – to cele współpracy pomiędzy PKP CARGO a Ruchem Chorzów.

Największy polski przewoźnik kolejowy i operator logistyczny wspiera Ruch Chorzów od niedawna, ale jego działania obejmą zarówno spotkania T-Mobile Ekstraklasy jak i rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów.

– Chcemy pokazać młodym, że warto uprawiać sport, bo to nie tylko oznacza lepszą kondycję i samopoczucie na co dzień, ale przede wszystkim uczy współpracy i kształtuje charakter. Z perspektywy dużego pracodawcy wiemy, jak ważna w funkcjonowaniu takich firm jak PKP CARGO jest praca zespołowa, wytrwałość, ambicja – czyli te cechy które charakteryzują sportowców z pasją – mówi Mirosław Kuk, rzecznik prasowy PKP CARGO.

Nasz nowy Partner chce także, aby współpraca z Ruchem Chorzów pozytywnie wpływała na integrację całego regionu. – Emocje piłkarskie zamiast dzielić, mogą łączyć wszystkich mieszkańców regionu,  budować dobrą atmosferą – zapewnia dyrektor Kuk.

Dzięki zaangażowaniu takich partnerów jak PKP CARGO, którym zależy na edukacji dzieci poprzez sport, będziemy mogli w przyszłości zaprosić do udziału w zajęciach nawet 500 maluchów i regularnie poszerzać naszą bazę treningową. – Jednym z naszych najważniejszych celów jest profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży, które dzięki opiece najlepszych trenerów i wsparciu naszych sponsorów będą mogły w przyszłości realizować swoje marzenia o karierze w drużynie Ekstraklasy. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu poprzez organizowanie otwartych treningów oraz warsztatów edukacji sportowej. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych partnerów takich jak PKP CARGO udaje nam się z sukcesem realizować te plany – mówi Donata Chruściel, rzecznik prasowy i Dyrektor ds. Marketingu i PR Ruchu Chorzów.

Logo PKP CARGO będzie eksponowane na stadionie przy Cichej podczas meczów Centralnej Ligi Juniorów, w Strefie VIP w postaci roll-up’ów, na koszulkach chłopców do podawania piłek podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy, na plakatach meczowych oraz na stronach internetowych Ruchu Chorzów S.A i Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów. W oficjalnym Sklepie Kibica Ruchu Chorzów przy ul. Wolności będzie można zobaczyć także film promujący PKP CARGO.

  

źródło: własne; PKP CARGO
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
456789
  • Urodziny Łukasza Berety
10
11121314151617
18192021222324
25
  • Urodziny Jakuba Słoty
26
  • Urodziny Kacpra Kawuli
27
28
  • Urodziny Jakuba Brzozowskiego
  • Urodziny Daniela Paszka
  • Urodziny Kamila Swikszcza
29
3031
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni