Aktualności

Przełamanie „Kuśwy”!

Data dodania: 2014-08-16 21:10:53

Najlepszy snajper „Niebieskich” poprzednich rozgrywek Grzegorz Kuświk zdobył dziś zwycięską bramkę dla Ruchu w meczu z Piastem. To pierwsze trafienie „Kuśwy” w nowym sezonie! – Niemoc strzelecka bardzo mi ostatnio ciążyła – mówił z ulgą nasz napastnik.

– Cała drużyna bardzo potrzebowała tego zwycięstwa, bo nasza sytuacja w lidze nie wyglądała za ciekawie. Dla mnie osobiście ważne jest też to, że w końcu się przełamałem i trafiłem do siatki rywala. Niemoc strzelecka bardzo mi ostatnio ciążyła. Mam nadzieję że teraz worek z bramkami się rozwiąże i będę trafiał częściej – cieszył się Grzegorz Kuświk.

Z trafienia naszego najlepszego snajpera poprzedniego sezonu cieszył się również trener Ruchu Ján Kocian. – Życie napastników jest ciężkie. Każdy z nich postrzegany jest przez pryzmat zdobywanych bramek. Grzegorz w ostatnim czasie ich nie strzelała. Dla wielu snajperów ważne jest jednak zaufanie, za które prędzej czy później się odwdzięczą. Cieszę się, że „Kuśwa” się przełamał. Przed meczem pokazywaliśmy mu bramki, które na tym stadionie strzelił kiedyś Piastowi. Mówiliśmy mu, że przyszedł teraz jego czas – mówił trener Kocian.
 
Po dobrym zmianie jaką w meczu w Krakowie dał Michał Efir, wielu spodziewało się zmiany na „szpicy” w wyjściowej jedenastce Ruchu na mecz z Piastem. Sztab szkoleniowy wykazał się jednak dużym zaufaniem do Kuświka, który odwdzięczył się zwycięskim golem. – Na pewno dobrze robi nam konkurencja w ataku. W Krakowie Michał Efir dał bardzo dobrą zmianę, dziś też, choć niestety nie udało mu się wykorzystać okazji do zdobycia bramki. Do meczu z Metalistem zostało jeszcze kilka dni, ja liczę oczywiście na grę od pierwszej minuty, ale ostateczna decyzja należy do trenera – mówił „Kuśwa”.

  

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni