Aktualności

Wspaniała atmosfera!

Data dodania: 2014-09-06 16:41:39

– Przyjechaliśmy tutaj zagrać mecz towarzyski, chcieliśmy wypaść jak najlepiej i myślę, że nam się to udało – stwierdził po meczu Bartłomiej Babiarz, pomocnik Ruchu Chorzów.

Dzisiejsze spotkanie było dla „Niebieskich” idealną okazją, żeby przećwiczyć nowe elementy gry oraz sprawdzić nowych zawodników. – Chovanec to bardzo doświadczony zawodnik i widać to na boisku. Wierzę, że będzie to dla nas wzmocnienie, ale musimy jeszcze poczekać – mówił „Babi”.

Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją do zespołu Ruchu powrócił Artur Gieraga. Prawy obrońca „Niebieskich” szansę gry otrzymał dziś po przerwie.  – Zagrałem już wprawdzie dwa mecze w rezerwach, ale to dzisiejsze spotkanie to był taki mój powrót do pierwszej drużyny. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej, a takie spotkanie jak dzisiaj było mi bardzo potrzebne  – mówił po meczu „Gieri”.

Dzięki Meczowi Przyjaźni kibice obu drużyn mogli się spotkać na trybunach i prowadzić wspólny doping. – Na trybunach panowała dzisiaj bardzo fajna atmosfera. Pogoda była idealna i kibice również dopisali. Bardzo dobrze się dzisiaj grało – mówił Artur Gieraga. – Wszyscy kibice bardzo długo czekali na takie spotkania i fajnie, że w końcu udało się je zorganizować – dodał Bartłomiej Babiarz. 

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni