Aktualności

Trzeba uszanować ten remis!

Data dodania: 2014-09-27 19:08:31

- Na pewno nie jesteśmy do końca zadowoleni z wyniku, ale najistotniejsze, że wyjeżdżamy z Bydgoszczy ze zdobyczą punktową. To ważne przed prestiżowym meczem, który czeka nas w następnej kolejce – stwierdził po meczu Filip Starzyński.

"Niebiescy" mają dzisiaj za sobą bardzo trudne spotkanie, które kosztowało ich wiele zdrowia i sił. Jednak wywalczony punkt przyjmują z pokorą i szacunkiem.

– Wydaje mi się, że trzeba docenić ten remis, ponieważ w drugiej połowie daliśmy się zdominować Zawiszy, przez co ten mecz mógł się różnie skończyć. Cieszymy się jednak, że udaje nam się wywieźć stąd chociaż ten jeden punkt – mówił popularny „Figo”.

Ruch od poniedziałku rozpocznie przygotowania do starcia ligowego z Górnikiem Zabrze.

 – Zaczynamy już myśleć o meczu derbowym, dlatego ważne było dla nas aby dzisiaj nie przegrać tego spotkania. Myślę, że ten punkt zdobyty w Bydgoszczy nas trochę bardziej zmobilizuje.  Przygotowania do najbliższego spotkania nie będą się raczej różniły od cyklów treningowych przed wcześniejszymi meczami. Wiadomo, że do konfrontacji  z Górnikiem Zabrze nikt nie musi się specjalnie mobilizować, ponieważ każdy wie jak ważny jest to mecz – stwierdził pomocnik Ruchu.

„Niebiescy” w meczu derbowym mogą liczyć na pełne trybuny stadionu przy ulicy Cichej i głośny doping kibiców, który ma im pomóc w odniesieniu korzystnego rezultatu. – Wiadomo, że kibice są naszym dwunastym zawodnikiem i mamy nadzieję, że pomogą nam odnieść zwycięstwo w meczu z Górnikiem Zabrze – zakończył Filip Starzyński.

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni