Aktualności

Waldemar Fornalik: Najważniejsze, że zawodnicy mogli się pokazać

Data dodania: 2014-10-11 12:40:41

Dla trenera „Niebieskich” Waldemara Fornalika dzisiejszy mecz z Piastem był okazją do przyjrzenia się w większości nieznanym sobie zawodnikom. Szkoleniowiec Ruchu docenił zaangażowanie swoich podopiecznych.

– Ten mecz był zakontraktowany wcześniej. Nie chcieliśmy go odwoływać. W większości grali zawodnicy, którzy wczoraj wystąpili w drużynie rezerw. Dzisiaj zmierzyli się z przeciwnikiem, który był wypoczęty. Mimo tego uważam, że było bardzo wysokie zaangażowanie. Zawodnicy pokazali, że bardzo im zależy na tym by pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że sytuacji mieliśmy dziś więcej. Przegraliśmy, ale nie wyciągajmy wniosków z wyniku. Najważniejsze, że ci piłkarze mogli się pokazać. Mogłem się przyjrzeć wielu zawodnikom, którzy byli dla mnie do tej pory anonimowi i powoli zaczynam sobie wyrabiać opinie na temat wielu z nich – stwierdził Waldemar Fornalik.

Jutro „Niebiescy” rozegrają drugi sparing z Piastem. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Gliwicach. – Każdy mcz służy celom sportowym. Nawet ten dzisiejszy. Była okazja przyjrzeć się zawodnikom, sprawdzić pewne warianty taktyczne, przyjrzeć się jak zawodnicy rozwiązują pewne warianty w innym układzie personalnym. Nie było czasu, żeby coś z tą grupą zawodników przećwiczyć. Jutrzejszy mecz będzie starciem drużyn opartych na zawodnikach grających w Ekstraklasie, którzy w większości stanowią podstawową jedenastkę – mówił trener „Niebieskich’. 

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni