Aktualności

Dziękujemy kibicom za wsparcie!

Data dodania: 2014-10-17 21:05:26

– Kibice głośno nas dzisiaj dopingowali. Szkoda, że nie zdołaliśmy wygrać i nie mogliśmy cieszyć się razem z nimi z 3 punktów – mówił po meczu z Cracovią pomocnik „Niebieskich” Michał Szewczyk.

Dzisiejsze spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Niestety jedną z nich zdołała wykorzystać Cracovia. Po stałym fragmencie gry piłkę do bramki strzeżonej przez Krzysztofa Kamińskiego głową skierował Adam Marciniak. – Szkoda niewykorzystanych sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Gdybyśmy pierwsi zdobyli bramkę, to spotkanie ułożyłoby się całkiem inaczej. Żałujemy, że dzisiaj nie udało nam się stąd wywieźć chociaż jednego punktu – stwierdził popularny „Szewa”.

Ruch prowadzony dzisiaj przez nowego trenera liczył na odrodzenie i odbicie się w ligowej tabeli. W przyszłym tygodniu „Niebieskich” czeka kolejne spotkanie o tzw. 6 punktów, które stoczą z Koroną Kielce. – Czeka nas bardzo ciężkie starcie z Koroną, w którym będziemy chcieli dać z siebie wszystko i dopisać 3 punkty do swojego dorobku. W przyszłym tygodniu musimy się postarać, żeby strzelić o jedną bramkę więcej – mówił pomocnik Ruchu.

Chorzowianie mogli w dzisiejszym meczu liczyć na głośne wsparcie swoich fanów, którzy pojawili się w Krakowie w bardzo licznej grupie i przez cały mecz wspierali podopiecznych trenera Fornalika. – Cieszymy się, że na dzisiejszym meczu pojawiła się tak liczna grupa naszych kibiców, którzy głośno nas dopingowali, szkoda, że nie zdołaliśmy odnieść zwycięstwa i cieszyć się razem z nimi z 3 punktów. Bardzo im dziękujemy za wsparcie w dzisiejszym meczu! – zakończył Michał Szewczyk. 

źródło: własne
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni