Aktualności

Waldemar Fornalik: Potrzebujemy impulsu!

Data dodania: 2014-10-27 20:27:35

– Myślę, że z czasem gra będzie lepsza i wyniki będą lepsze. Potrzebujemy impulsu w postaci wygranej – mówił po meczu z Koroną trener Ruchu Waldemar Fornalik.

– Było to kolejne spotkanie, które kończy się nie tak, jak się spodziewaliśmy. Nie chodzi o przebieg meczu, ale o wynik końcowy – mówił szkoleniowiec „Niebieskich”. – Korona miała więcej z gry w pierwszej połowie, a w drugiej, do momentu straty bramki, myślę, że kontrolowaliśmy mecz. Stały fragment gry, po którym straciliśmy bramkę, wybił nas z rytmu. Nie potrafiliśmy odpowiedzieć rywalom.  Musimy przyjąć tę porażkę, która bardzo boli. Tej jesieni Ruch zdobył tylko jeden punkt na własnym boisku. Pracujemy i będziemy konsekwentni w tym, co robimy. Myślę, że z czasem gra będzie lepsza i wyniki będą lepsze. Nie mamy innego wyjścia. Widzimy, że wiele jest do poprawy i możemy to zrobić tylko ciężką pracą. Celem nadrzędnym jest zdobywanie punktów. Nie możemy mówić, że przygotowujemy zespół do rundy wiosennej. Byłoby to absurdalne. Presja jest coraz większa. Potrzebujemy impulsu w postaci wygranej – powiedział na konferencji Waldemar Fornalik.

Z postawy swoich podopiecznych zadowolony był za to szkoleniowiec gości Ryszard Tarasiewicz. Dzięki wygranej jego zespół, kosztem Ruchu, opuścił strefę spadkową. ­– Wydaje mi się, że zagraliśmy dobre zawody. Byliśmy dobrze zorganizowani. Nie dopuszczaliśmy Ruchu do sytuacji bramkowych. Nie ukradliśmy tych trzech punktów. Jestem zadowolony z postawy drużyny. Byliśmy zbalansowani między dobrą grą w defensywie oraz, w miarę możliwości w ofensywie. Może nie kontrolowaliśmy meczu, ale nie dopuszczaliśmy przeciwnika do sytuacji, które mogły się zakończyć stratą bramki. Gratuluję moim zawodnikom zwycięstwa – mówił Ryszard Tarasiewicz 
źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni