Aktualności

Trenerzy uczulali

Data dodania: 2014-10-27 20:49:04

– W dzisiejszym meczu zabrakło nam chyba wszystkiego po trochu. Jeśli się przegrywa mecz to ciężko jest z niego wyciągnąć jakiekolwiek pozytywy – stwierdził na gorąco po meczu Marcin Malinowski, kapitan „Niebieskich”.

Dzisiejszy mecz dla Ruchu był tym z kategorii o „6 punktów” i mimo że gra chorzowian nie wyglądała źle, to niestety nie udało się odnieść zwycięstwa. Po porażce ciężko znaleźć pozytywy. – Może i były momenty, w których dobrze wyglądaliśmy, ale przegrywamy przez co schodzą one na dalszy plan. Musimy zrobić w najbliższym czasie wszystko, żeby nazbierać jak najwięcej punktów. Nie chcemy znaleźć się w przerwie zimowej w jakiejś mega trudnej sytuacji, żebyśmy mogli spokojnie przygotować się do rundy wiosennej – mówił popularny „Malina”.

W ostatnim czasie „Niebiescy” najwięcej bramek tracą po stałych fragmentach gry. Trenerzy przed spotkaniem uczulali zawodników, że Korona jest bardzo mocna w tym aspekcie. – Sztab szkoleniowy zwracał nam uwagę przed tym spotkaniem na to, że Korona strzela dużo bramek po stałych fragmentach gry. Niestety my się tego nie ustrzegliśmy i w kolejnym meczu tracimy bramkę po rzucie wolnym. W ostatnim czasie za co się złapiemy to nam nie wychodzi. Nigdy nie traciliśmy dużo bramek po stałych fragmentach gry, a teraz tak się dzieje. Nie wierzę w to, że ta sama drużyna po trzech miesiącach przestaje grać w piłkę, przestaje umieć grać w piłkę. Naprawdę nie wiem co się dzieje – zakończył Marcin Malinowski, kapitan Ruchu. 

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni