Aktualności

3 punkty potrzebne jak powietrze

Data dodania: 2014-11-02 21:09:09

– Za styl nikt punktów nie przyznaje. Uważam, w naszej grze jest jakaś poprawa, ale cały czas brakuje nam zwycięstwa, dzięki któremu moglibyśmy się odbić w tabeli – skomentował porażkę z Legią napastnik Ruchu, Grzegorz Kuświk.

Popularny „Kuśwa” przyznał, że drużyna potrzebuje bodźca w postaci zwycięstwa. – Potrzebujemy prawdopodobnie jednego dobrego meczu, w którym odniesiemy przekonywujące zwycięstwo i mam nadzieję, że wtedy wrócimy na właściwe tory i zaczniemy regularnie punktować. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że jesteśmy w naprawdę ciężkiej sytuacji, ale nie załamujemy rąk. Trener ma nakreślony plan tego, jak wyjść z kryzysu,  a my staramy się go skrupulatnie realizować – wyjaśniał Grzegorz Kuświk.

Przed podopiecznymi Waldemara Fornalika jeszcze 5 spotkań do końca jesiennych rozgrywek,  z czego  aż cztery odbędą się przy Cichej, w czym napastnik Ruchu upatruje szansę na przełamanie złej passy. – Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach pomoże nam atut własnego boiska. Nie możemy jednak patrzeć, gdzie gramy. Musimy wygrywać  bez względu na to, czy występujemy przed własną publicznością. 3 punkty są nam potrzebne jak powietrze – zakończył „Kuśwa”. 

źródło: własne
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni