Aktualności

Jacek Zieliński: Zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia

Data dodania: 2012-11-25 19:25:00

Trener Ruchu nie potrafił odżałować błędów, które zaważyły na wyniku spotkania z Wisłą Kraków.

- Zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia. W naszej grze były momenty niezłe i gorsze Graliśmy jednak z dużą determinacją. Dwa koszmarne błędy w końcówce spotkania spowodowały,  że znów jesteśmy bez punktów, a głowy zawodników są spuszczone. Sytuacja zrobiła się nieciekawa, trzeba się zastanowić, jak wyjść z tej opresji - mówił szkoleniowiec Ruchu.
 
Dziennikarza zgromadzeni w sali konferencyjnej mieli wątpliwości odnośnie decyzji arbitra, która nie uznał bramki Igora Lewczuka. - Nie wiem, czy była pozycja spalona, bo byłem w tej sytuacji po drugiej stronie boiska. Teraz to zresztą płacz nad rozlanym mlekiem, bo jest już po spotkaniu - skomentował Jacek Zieliński.
 
Kto został pochwalony przez trenera Ruchu? Filip Starzyński. - On ma papiery na granie. Dziś jego rozgrywanie momentami się kleiło, momentami robił to nerwowo, ale nie zmienia to faktu, że Filip rozwija się harmonijnie - ocenił trener Zieliński.
 
 
 
Szkoleniowiec Wisły przewidywał, że dzisiejsze spotkanie przy Cichej rozstrzygnie się w drugiej połowie spotkania.
 
- Ten mecz rozgrywałem już w głowie wczoraj. Powiedziałem wówczas Czarkowi Wilkowi i Danielowi Sikorskiemu, że wygramy to spotkanie w drugiej połowie - mówił na konferencji prasowej Tomasz Kulawik.
 
- Wiadomo, że Wiśle zawsze trudno się grało w Chorzowie. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że mamy dziś trzy punkty. Że pierwszy raz od dawna udało się wygrać przy Cichej. Gratuluję swoim zawodnikom, że byli skoncentrowani od początku do końca tego spotkania - dodał trener Wisły.
źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni