Drużyna pokazała charakter!

Data dodania: 2014-11-09 18:32:11

– Wydaje mi się, że zagraliśmy dzisiaj naprawdę dobre spotkanie, aczkolwiek popełniliśmy dwa błędy w obronie – analizował na gorąco po meczu Martin Konczkowski, obrońca Ruchu.

„Niebiescy” nienajlepszą jesień zakończyli wysokim zwycięstwem z Jagiellonią. Podopieczni trenera Waldemar Fornalika zaprezentowali dzisiaj wysoki poziom i pokonali białostoczan aż 5:2! – Myślę, że powinniśmy być zadowoleni z tego spotkania i cieszyć się z okazałego zwycięstwa. Popełniliśmy błędy w szczególności przy pierwszej bramce. Trener nas uczulał przed meczem na wyblok jednego zawodnika, przy czym drugi wchodzi niepilnowany i zdobywa bramkę. Powinniśmy się tego ustrzec – mówił popularny „Konczi”.

Worek z bramkami w dzisiejszym spotkaniu rozwiązał się po wywalczonym przez Martina Konczkowskiego rzucie karnym. Od tego momentu gra „Niebieskich” zaczęła się rozkręcać. – Nie chcę mówić, że to dzięki mnie zaczęliśmy strzelać bramki w dzisiejszym meczu. Moim zdaniem cała drużyna pokazał charakter, bo mimo niekorzystnego wyniku zdołaliśmy zdobyć bramki i już przed przerwą wysoko ustawić wynik spotkania – mówił Martin Konczkowski, który w drugiej połowie zanotował także asystę przy golu Michał Efira.

Zespoły T-Mobile Ekstraklasy czeka teraz dwutygodniowa przerwa na mecze reprezentacji. „Niebiescy” będą mogli spokojnie przepracować ten okres i przygotować się do spotkania ze Śląskiem Wrocław, które również rozegrają przed własną publicznością. – Atmosfera w szatni jest po tym spotkaniu trochę lepsza, ale nie możemy myśleć, że teraz wszystko samo pójdzie tylko musimy jeszcze mocniej pracować i dążyć do tego, aby w kolejnym spotkaniu również zgarnąć trzy punkty. Myślę, że będzie dobrze – zakończył Martin Konczkowski.

źródło: własne