Aktualności

Waldemar Fornalik: Mogliśmy wygrać!

Data dodania: 2014-12-13 18:07:43

– Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet wygrać. Dopuściliśmy się prostych błędów, przez co nie zdobyliśmy dziś punktów – mówił po meczu szkoleniowiec „Niebieskich” Waldemar Fornalik.

– Szkoda nawet tego jednego straconego punktu. Zwłaszcza w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. Straciliśmy gola, ale szybko udało się wyrównać – mówił Waldemar Fornalik. Po przerwie mecz był wyrównany. Nie było klarownych okazji, ale jeden moment dekoncentracji spowodował utratę drugiej bramki. Szkoda, bo przy odrobinie szczęścia mogliśmy dzisiaj nawet wygrać. Dopuściliśmy się prostych błędów, przez co nie zdobyliśmy dziś punktów. To, że byliśmy pod kreską nie miało większego znaczenia przed meczem. Dla niektórych mogło to być nawet mobilizujące. Dla nas najważniejsze były punkty – mówił trener Ruchu na pomeczowej konferencji prasowej.

Waldemar Fornalik w kilku słowach zapowiedział również zmiany jakie czekają zespół „Niebieskich” w czasie zimowej przerwy. – Po moim przyjściu upłynęło trochę czasu zanim wszystko wróciło na właściwe tory. Dzisiejsza porażka była inna od tych z Cracovią czy Koroną. Dzisiaj zespół prezentował się dużo lepiej. W przerwie zimowej na pewno dojdzie do zmian. Nie wyobrażam sobie, by aktualny stan pozostał. Potrzebujemy zawodników odpowiedzialnych na boisku. Brak odpowiedzialności może doprowadzić nawet do tego, że się nie utrzymamy. Na wiosnę każdy mecz będzie dla nas bitwą – zakończył Waldemar Fornalik.

Z końcowego wyniku zadowolony był natomiast opiekun krakowian. Franciszek Smuda podkreślał, że dzisiaj na boisku dominowała walka. – Na pewno obie drużyny chciały dzisiaj wygrać. Jestem zadowolony, że w końcu udało się wywalczyć trzy punkty, które zaplanowaliśmy. Oczywiście zaplanowaliśmy więcej w tej rundzie, ale więcej nie udało nam się zdobyć. W dzisiejszym meczu było dużo walki w grze. Przeprowadziliśmy kilka dobrych akcji, ale więcej było walki, często chaotycznej. Był to ostatni mecz w tym roku. Zawodnicy obu drużyn chcieli dać z siebie wszystko. Teraz czekamy do wiosny. Oby była lepsza niż jesień – mówił Franciszek Smuda.  

źródło: własne
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni