Aktualności

Trener ma pozytywny ból głowy

Data dodania: 2015-01-17 13:50:57

Od początku okresu przygotowawczego wysoką formę prezentują „Niebiescy” napastnicy. W sparingu z ROW-em Rybnik oba gole dla naszego zespołu zdobył Grzegorz Kuświk, potwierdzając swoją dobrą dyspozycję.

– Mam nadzieję, że to dopiero przedsmak. Wszyscy wiemy, że najwyższa forma jest potrzebna na luty. Na razie ciężko pracujemy i myślę, że przyniesie to nam korzyści – mówił po spotkaniu Grzegorz Kuświk.

Pozytywnie na formę napastników podczas zgrupowania wpływa duża rywalizacja w ataku. – I „Wiśnia” i „Efirek” są w niezłej dyspozycji, wszyscy strzelają bramki, dzięki czemu trener ma pozytywny ból głowy i oby tak dalej. Ja wolałbym częściej strzelać w lidze niż w sparingach, ale oczywiście cieszę się z dobrej formy, mam nadzieję że będzie coraz lepiej i pierwsze mecze pokażą, że miejsce w tabeli nie odzwierciedla naszych możliwości – przyznał napastnik chorzowian.
 
W dzisiejszym sparingu „Kuśwa” często cofał się do środka pola, pomagając pomocnikom w kreowaniu akcji ofensywnych. – Już w ostatnim sparingu byłem troszkę bardziej cofnięty. Ciągnie mnie trochę do tyłu, lubię mieć częściej piłkę przy nodze i pomagać kolegom w rozegraniu. Nie mogę się cały czas zawieszać z przodu i czekać na piłki, ale też kreować akcje – podkreślił Grzegorz Kuświk. 
 
Waldemar Kaim
źródło: własne; foto: Łukasz Laskowski/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni