Aktualności

Zawodnicy „Niebieskich” o konfrontacji z Legią

Data dodania: 2012-12-02 20:01:00

 Michal Peškovič

Musimy grać bardziej konsekwentnie z tyłu, unikać takich błędów jakie dziś popełniliśmy i z drugiej strony grać sukcesywnie do przodu. Pierwsze dwie bramki to były odbite piłki. Te gole padły po zamieszaniu w naszym polu karnym. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji. Przy stracie pierwszego gola zabrakło nam trochę szczęścia i nie udało się wybić tej piłki, którą Kosecki później umieścił w siatce. Z pewnością nie jest to usprawiedliwienie, ale trzeba pamiętać o tym, że nasz skład cały czas się zmienia. Dziś w obronie zagrał Migdał Panka, który przecież jest nominalnym pomocnikiem, ale w obecnej sytuacji nie mamy wyjścia i musimy eksperymentować. Niestety tak się dzieje w każdym meczu. W piątek czeka nas ostatnie spotkanie w rundzie z Jagiellonią i musimy je wygrać.
 
Maciej Jankowski
Chciałbym bardzo podziękować naszym kibicom, za tak wspaniały doping. Wielki ukłon w ich stronę. Postaram się im za te słowa odwdzięczyć i zagrać jak najlepiej w następnym spotkaniu. Szkoda straconych bramek, zwłaszcza że nie padły po składnych, dobrze skonstruowanych akcjach. Musimy być w przyszłości bardziej skoncentrowani. Po raz kolejny graliśmy w eksperymentalnym składzie, ale tu trzeba przyznać, że Migdał Panka, który zagrał w obronie, nieźle sobie poradził i kilka razy zażegnał niebezpieczeństwu w naszym polu karnym. Musimy teraz zrobić wszystko aby wygrać z Jagiellonią i skoncentrować się na przygotowaniach do rundy wiosennej. Mam nadzieję, że w drugiej części sezonu uda nam się odrobić straty.
 
Mindaugas Panka
Przegraliśmy z Legią 3:0 i szkoda, że nie udało nam się nawiązać rywalizacji i strzelić choć jednej bramki. Trudno tak na gorąco podsumować to spotkanie i od razu wyciągnąć wnioski. Na pewno musimy popracować na treningach, żeby grać lepiej, bo potrzebujemy punktów. Został nam ostatni mecz i nie mamy innego wyjścia jak wygrać to spotkanie. Trener podjął decyzję, ze zagram w obronie i starałem się jak najlepiej wywiązać z tego zadania. Niestety nie do końca ta sztuka mi się udała, bo zostaliśmy pokonani tracąc aż trzy bramki.
źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni