Aktualności

Liczy się zwycięstwo

Data dodania: 2015-01-29 16:25:54

– Ja cieszę się z każdej zdobytej bramki. Zawodnikom to też na pewno sprawia radość, ale więcej ich dziś nie było. W lidze powiedzielibyśmy, że liczą się trzy punkty, tutaj powiemy, że liczy się zwycięstwo – mówił trener Waldemar Fornalik tuż po zwycięskim sparingu z drużyną Illicziweć Mariupol.

– Nie chciałbym porównywać dzisiejszego rywala do poprzedniego. To dwie różne drużyny. Szwajcarzy byli tuż przed ligą, a Ukraińcy przebywają dopiero na zgrupowaniu. Grali bardzo agresywnie i zdecydowanie – mówił trener „Niebieskich”. – Na pewno pierwsza połowa była niezła. Można być z wielu fragmentów zadowolonym, chociaż też były przestoje. Natomiast druga odsłona była słabsza. Można powiedzieć półżartem – półserio, że zawodnicy, którzy wyszli w drugiej połowie utrzymali wynik. Mamy kolejny materiał do analizy. Od niedzieli trzeba będzie zmniejszać liczbę zawodników uczestniczących w meczach – zapowiedział szkoleniowiec Ruchu.

Dzisiejsze zwycięstwo mogło być dużo bardziej okazałe. „Niebiescy” mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelania kolejnych bramek. – Szkoda. Ja cieszę się z każdej zdobytej bramki. Zawodnikom to też na pewno sprawia radość, ale więcej ich dziś nie było. Sam Grzesiek Kuświk mógł zdobyć dwie bramki, w drugiej połowie Visnakovs, gdyby się lepiej zachował, no i Marek Szyndrowski miał bardzo dobrą okazję strzelając głową. W lidze powiedzielibyśmy, że liczą się trzy punkty, tutaj powiemy, że liczy się zwycięstwo – zakończył Waldemar Fornalik

Tomasz Ferens

źródło: własne; foto: Łukasz Laskowski/PressFocus
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni