Aktualności

Drużyna pokazała charakter!

Data dodania: 2015-03-06 20:53:52

Bardzo dobrze wyglądała dzisiaj współpraca na linii Filip Starzyński – Grzegorz Kuświk. To właśnie po akcji tej dwójki padła druga bramka dla „Niebieskich” w dzisiejszym spotkaniu.

Podopieczni trenera Fornalika wyszli dziś na boisko z zamiarem zdobycia niezwykle ważnych punktów i od początku walczyli o nie z całych sił. Mecz nie należał do najłatwiejszych, ale ostatecznie to Ruch był górą. – Dzisiaj tworzyliśmy drużynę, a w obecnej chwili jest to dla nas najważniejsze. Dzięki temu wyprowadzaliśmy bardzo dobre akcje. Wiemy, że punkty są nam potrzebne jak powietrze, dlatego zawsze walczymy o pełną pulę i dzisiaj nam się to udało – podkreślił szczęśliwy Grzegorz Kuświk, który opowiedział o współpracy ze Starzyńskim. – Dobrze mi się układa współpraca z Filipem, co podkreśliła ta druga bramka. Szkoda, że potem szybko straciliśmy gola, bo trochę nam to pokrzyżowało plany, aczkolwiek dzisiaj pokazaliśmy charakter, ambicję i wolę walki. Tego musimy się kurczowo trzymać – podkreślił napastnik „Niebieskich”.

Zwycięstwo w trudnym spotkaniu dodatkowo motywuje zawodników Ruchu do walki o kolejne zwycięstwa. Następną bitwę „Niebiescy” stoczą w Bełchatowie. – Wiadomo, że gramy pod presją i takie wygrane, jak dzisiaj, dodatkowo motywują nas do dalszej walki. Obecnie każdy mecz jest dla nas ciężki i do takich będzie należało też spotkanie z GKS Bełchatów. Jednak dzisiejsze zwycięstwo jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami. Z meczu na mecz musimy punktować tak jak dzisiaj i nie oglądać się na innych – zakończył Grzegorz Kuświk.  


Robert Kasperczyk

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni