Aktualności

„Konczi”: Moja bramka nic nie dała

Data dodania: 2015-03-21 19:06:41

Dzisiejszy mecz był bardzo wyrównany. Niestety „Niebiescy” popełnili w obronie jeden błąd więcej od rywali.

– Można powiedzieć, że daliśmy sobie sami strzelić bramki, nie były to jakieś super akcje rywali. Zaspaliśmy w defensywie i niestety, po dwóch szybko straconych bramkach ciężko się gra – mówił po meczu strzelec jedynego gola dla „Niebieskich”, Martin Konczkowski.

Marnym pocieszeniem było jego premierowe trafienie w Ekstraklasie. – Ta bramka nic nie dała, nie zdobyliśmy nawet punktu. Najważniejsza jest drużyna, a to trafienie w żaden sposób jej nie pomogło – żałował „Konczi”.
 
Z meczu na mecz co raz częściej widzimy bocznego obrońcę chorzowian w akcjach ofensywnych. – To zależy od danego spotkania, jak się ułoży, czy te boczne sektory się otwierają. Później to wychodzi samo „w praniu”. Dzisiaj było więcej możliwości, żeby się włączyć, czułem się dobrze i starałem się jak najczęściej pokazywać z przodu – przyznał defensor chorzowskiej drużyny.
 
„Niebieskim” w dzisiejszym meczu zabrakło trochę więcej agresywności. – Wydaje mi się, że byliśmy jacyś ospali, nie wiem z czego to wynikało. Troszkę brakowało agresji, bliższego kontaktu z rywalem, nawet na pograniczu faulu. Jednak mieliśmy swoje sytuacje, między innymi Grzesiu Kuświk, sam też miałem dobrą okazję, powinienem wykorzystywać takie piłki. Byłoby wtedy 2:2 i grałoby nam się łatwiej w drugiej połowie – przyznał obrońca „Niebieskich”.
 
Sytuacja w tabeli powoduje, że wielu kibiców z nadzieją spogląda już na górną ósemkę, ale piłkarze starają się nie zwracać na to uwagi. – Wciąż jesteśmy w strefie spadkowej. Podchodzimy do każdego spotkania indywidualnie. Obojętnie z kim gramy, u siebie czy na wyjeździe, gramy o zwycięstwo. Nie patrzymy na tabelę – zaznaczył Martin Konczkowski. 
 

Waldemar Kaim
źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny




Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni