Aktualności

Cenny punkt

Data dodania: 2015-04-17 20:21:48

„Niebiescy” rozegrali dziś dwie różne połowy. Po nienajlepszej pierwszej odsłonie, w drugiej chorzowianie mogli nawet pokusić się o zwycięstwo. Jednak ostatecznie podopieczni trenera Waldemara Fornalika zainkasowali w Kielcach cenny punkt. Co o spotkaniu powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów?

– O pierwszej połowie spotkania w naszym wykonaniu trzeba zapomnieć – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Ruchu Waldemar Fornalik. – Korona nas zdominowała. Nie potrafiliśmy grać w piłkę, wymienić kilku podań. Po przerwie był to już normalny mecz. Doprowadziliśmy do kilku sytuacji, po których mogły paść bramki. Kielce to trudny teren, dlatego patrząc na to, co działo się na boisku, ten punkt jest dla nas cenny – stwierdził szkoleniowiec „Niebieskich”.

Końcowy wynik z niedosytem przyjął opiekun gospodarzy, Ryszard Tarasiewicz. – Rozegraliśmy dzisiaj dobre spotkanie. Szczególnie w pierwszych 45. minutach totalnie zdominowaliśmy zespół Ruchu. Rozmawialiśmy z zawodnikami, że to nie będzie łatwy mecz. Po tym jak Waldek przejął drużynę z Chorzowa widać, że jest to zespół poukładany. Ruch zostawiał nam mało miejsca do gry, ale mimo to, stworzyliśmy kilka okazji. Patrząc na przebieg meczu powinniśmy strzelić przynajmniej jedną bramkę, zasługiwaliśmy na nią – mówił Ryszard Tarasiewicz. 


Tomasz Ferens

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni