Aktualności

Brawa za determinację!

Data dodania: 2015-04-24 23:12:27

„Niebiescy” wyszarpali dziś liderowi jeden punkt. Co o postawie obu drużyn powiedzieli po meczu szkoleniowcy – Henning Berg i Waldemar Fornalik?

– Czasami jest tak, że po niezbyt dobrym meczu zdobywa się trzy punkty, a czasami po dobrej grze nie udaje się wygrać – mówił trener Legii, Henning Berg. – Dzisiaj nasza gra wyglądał bardzo dobrze, jeśli chodzi o tempo i kreatywność. Stworzyliśmy kilka okazji, jednak nie udało nam się wygrać meczu. Jeśli nasza gra nadal będzie wyglądał tak jak teraz, to jestem dobrej myśli przed kolejnymi spotkaniami – stwierdził szkoleniowiec stołecznego zespołu.

Za walkę i determinację swoich zawodników pochwalił natomiast trener Ruchu Waldemar Fornalik. – Moim zdaniem to był ciekawy mecz, mimo tego, że nie padły bramki.  Spotkanie mogło się podobać. Graliśmy dzisiaj z bardzo dobrym zespołem. Nie chcę tu oceniać gry Legii, ale był to jeden z lepszych meczów tej drużyny na wiosnę. Natomiast my staraliśmy się nie ułatwiać zadania Legii. Graliśmy z dużą determinacją, szczególnie w defensywie. Gdyby nie to, nie ustrzeglibyśmy się kilku bramek, bo czasami brakowało centymetrów. Były sytuacje, że nasi piłkarze wybijali piłki w beznadziejnych sytuacjach. Konczkowski, Zieńczuk, czy Helik wybijali piłki, które mogły zakończyć się bramkami. Mogę pogratulować drużynie tej determinacji. Zabrakło nam atutów z przodu. Było to spowodowane bardzo dobrą agresywną grą obronną  Legii – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener „Niebieskich” Waldemar Fornalik.  

 

Tomasz Ferens

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk i Łukasz Laskowski/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni