Aktualności

Plan maximum zrealizowany!

Data dodania: 2015-05-08 20:12:56

Choć przed dzisiejszą konfrontacją Korona mogła być uważana za faworyta, to my wywozimy z Kielc komplet punktów i bardzo się z tego cieszymy – mówił po końcowym gwizdku Waldemar Fornalik.

Szkoleniowiec „Niebieskich” na pomeczowym spotkaniu z dziennikarzami nie szczędził swoim podopiecznym pochwał. – Gratuluję mojemu zespołowi ambitnej i ofiarnej gry. Z pewnością rozegraliśmy lepszy mecz niż poprzednie spotkanie z zespołem z Kielc, które  zremisowaliśmy. Taka jest grupa spadkowa, każdy z każdym może wygrać. Na papierze faworytem była Korona, ale to my zgarnęliśmy dziś komplet punktów. Tych niespodzianek może być w tej rundzie finałowej znacznie więcej, tym bardziej cieszymy się z dzisiejszej zdobyczy. Oczywiście trzeba też mieć szczęście, które nam sprzyjało, a dodatkowo pomagał mu Matus bardzo dobrze spisując się w bramce. Reasumując, zrealizowaliśmy dziś  plan maximum, ale jak ktoś kiedyś powiedział: koniec jednego meczu jest początkiem następnego, więc my już myślimy o kolejnym spotkaniu – mówił Waldemar Fornalik.

Powodów do zadowolenia z postawy swoich zawodników nie miał trener zespołu gospodarzy. – Dzisiejsze spotkanie to odwrotność sytuacji z poprzedniego meczu z Ruchem, który został rozegrany w trakcie sezonu zasadniczego – podkreślał Ryszard Tarasiewicz. W pierwszej połowie dominował Ruch, który też lepiej operował piłką, a w drugiej my spisywaliśmy się lepiej od naszych rywali. Jeśli chodzi o stworzone sytuacje, to zasługiwaliśmy przynajmniej na jedną bramkę. Nie gra się łatwo z zespołem, który gra nisko, daje mało miejsca. Próbowaliśmy grać środkiem i bokami i stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji. Jeśli chodzi o stratę drugiej bramki, Zieńczuk oddał tak piękny strzał, ze niewiele mogliśmy poradzić – przyznał trener Korony.

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni