Aktualności

Zabrakło skuteczności

Data dodania: 2015-06-27 13:27:02

– Czasami jest tak, że to błędy decydują o wyniku spotkania. Można prowadzić grę przez cały mecz tak jak dzisiaj i przegrać – mówił na gorąco po sparingu Kamil Mazek, prawy pomocnik Ruchu.

W grze „Niebieskich” zabrakło dzisiaj skuteczności, co w dużej mierze zaważyło na końcowym wyniku. – Mieliśmy dzisiaj okazje do strzelenia bramek, ale zabrakło skuteczności z przodu. Był to pierwszy sparing, także trzeba podnieść głowy do góry, bo na pewno będzie lepiej. Cały czas trenujemy i myślę, że z każdym sparingiem nasza gra będzie ulegała znacznej poprawie – stwierdził popularny „Mazi”.

W najbliższym czasie „Niebiescy” udadzą się na okres przygotowawczy, gdzie w dużej mierze będą pracować nad taktyką. – Pierwszy tydzień po powrocie do treningów zawsze jest ciężki, bo każdy wraca po urlopie, więc trzeba wrócić do tego rytmu treningowego. Podczas kolejnego sparingu na obozie będzie to już drugi tydzień przygotowań, więc to wszystko będzie wyglądało zupełne inaczej. Zarówno fizycznie jak i taktycznie, bo teraz głównie nad tymi aspektami będziemy pracować – podkreślił Kamil Mazek.

 

 

Robert Kasperczyk

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni